Alfa eBooks Manager Lite ikona

Alfa eBooks Manager Lite8.4.76.1

Strona głównaWindowsDomInne programy dla domuAlfa eBooks Manager Lite
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Alfa eBooks Manager to rozbudowany, ale intuicyjny program do zarządzania kolekcją książek elektronicznych i papierowych. Program przyda się miłośnikom książek, kolekcjonerom, studentom, a także bibliotekom.

Podstawowym zadaniem programu jest katalogowanie książek, przy czym można wpisywać bardzo dużo informacji na temat każdego posiadanego egzemplarza, w tym tworzyć własne pola i etykiety. Program może automatycznie znaleźć e-booki na dysku komputera, a także zaktualizować sporo informacji na ich temat korzystając z zasobów firm Amazon, Google i wielu innych, z różnych krajów i w różnych językach.

Zebraną bibliotekę można przeszukiwać na wiele sposobów oraz tworzyć listy książek. W osobnym widoku można sprawdzić statystyki biblioteki. Program pozwala też na wymianę danych z innymi narzędziami, w tym z Calibre.

Alfa eBooks Manager ma też kilka ciekawych możliwości graficznych. Można na przykład obejrzeć ulubioną książkę w postaci wizualizacji 3D i zmieniać skórki programu, by wyglądał i zachowywał się tak, jak życzy sobie użytkownik.

Alfa eBook Manager dostępny jest w trzech wersjach. Darmowa, którą można pobrać z tej strony, ma najmniejsze możliwości. By uzyskać dostęp do możliwości łączenia się z czytnikiem Kindle, pobierania danych z Internetu i wyszukiwania książek na komputerze, należy kupić wersję Premium. Jeśli do tego ktoś potrzebuje zarządzania plikami, możliwości konwertowania i wprowadzania masowych zmian, odpowiednią wersją będzie najdroższa – Pro.

Udostępnij
Alfa eBooks Manager Lite 8.4.76.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentAlfa.NetSoft
Liczba pobrań2 594
Data aktualizacji1 gru 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Alfa eBooks Manager Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (4)