All Free FLAC to MP3 Converter ikona

All Free FLAC to MP3 Converter8.8.2.4

WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioAll Free FLAC to MP3 Converter
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

All Free FLAC to MP3 Converter to darmowy program umożliwiający konwertowanie utworów zapisanych jako FLAC do formatu MP3.

Korzystanie z All Free FLAC to MP3 Converter jest bardzo proste. Należy dodać wybrane piosenki w formacie FLAC do głównego okna programu, a następnie kliknąć przycisk „start”, by rozpocząć operację konwertowania plików (pojedynczo lub w trybie wsadowym). Warto przeprowadzić ją głównie dlatego, że FLAC nie jest obsługiwany przez rozmaite urządzenia przenośne (np. smartfony), w przeciwieństwie do MP3. Poza tym pliki MP3 ważą znacznie mniej niż FLAC, więc konwertując je zaoszczędzimy sporo miejsca.

Przed rozpoczęciem konwertowania utworów w All Free FLAC to MP3 Converter możemy dostosować liczne ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami, określając nie tylko format, ale także jakość pliku wyjściowego. All Free FLAC to MP3 Converter umożliwia także wyodrębnianie ścieżki audio z materiałów wideo, zawiera wbudowane narzędzie do zgrywania muzyki z płyt CD Audio.

Udostępnij
All Free FLAC to MP3 Converter 8.8.2.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań21 411
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku29.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
All Free FLAC to MP3 Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)