WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioAll Free FLAC to MP3 Converter
All Free FLAC to MP3 Converter ikona

All Free FLAC to MP3 Converter8.8.2.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

All Free FLAC to MP3 Converter to darmowy program umożliwiający konwertowanie utworów zapisanych jako FLAC do formatu MP3.

Korzystanie z All Free FLAC to MP3 Converter jest bardzo proste. Należy dodać wybrane piosenki w formacie FLAC do głównego okna programu, a następnie kliknąć przycisk „start”, by rozpocząć operację konwertowania plików (pojedynczo lub w trybie wsadowym). Warto przeprowadzić ją głównie dlatego, że FLAC nie jest obsługiwany przez rozmaite urządzenia przenośne (np. smartfony), w przeciwieństwie do MP3. Poza tym pliki MP3 ważą znacznie mniej niż FLAC, więc konwertując je zaoszczędzimy sporo miejsca.

Przed rozpoczęciem konwertowania utworów w All Free FLAC to MP3 Converter możemy dostosować liczne ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami, określając nie tylko format, ale także jakość pliku wyjściowego. All Free FLAC to MP3 Converter umożliwia także wyodrębnianie ścieżki audio z materiałów wideo, zawiera wbudowane narzędzie do zgrywania muzyki z płyt CD Audio.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań29 763
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku29.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
All Free FLAC to MP3 Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)