WindowsNarzędziaInne narzędziaAll Free ISO Creator

All Free ISO Creator8.8.2.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

All Free ISO Creator to w pełni darmowe narzędzie umożliwiające tworzenie plików ISO z danych znajdujących się na dysku twardym komputera.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, bo – zgodnie z tym, co sugeruje jego nazwa – działa w formie kreatora. Dzięki temu All Free ISO Creator przeprowadzi użytkownika przez proces wykonywania pliku ISO krok po kroku na przykład w celu nagrania wybranych danych na nośnik CD lub DVD (muzyka, filmy, zdjęcia) czy też stworzenia kopii zapasowej ważnych dokumentów. Narzędzie wspiera zarówno możliwość dodawania pojedynczych plików, całych katalogów i podfolderów.

All Free ISO Creator pozwala także na utworzenie dysku startowego na przykład z systemem operacyjnym. Jeśli chcemy go przygotować, musimy dysponować oczywiście stosownymi plikami ISO z Windowsem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań10 923
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku3.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)