bEDyEPLp
Allo ikona

Allo

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Allo to komunikator, który nie wymaga zakładania żadnego konta,zostaje spięty z numerem telefonu. Po uruchomieniunależy jeszcze zrobić sobie fotkę i wpisać imię, jakimchcemy się przedstawiać. Na liście kontaktów natychmiast pojawiąsię te osoby, które już wcześniej korzystały z Hangoutsa ipodały Google swój numer. Pozostałe osoby z listy kontaktówmożemy zaprosić do sięgnięcia po Allo – rozesłane zostaną donich SMS-y z linkiem do pobrania aplikacji.

bEDyEPLr

Główną atrakcją komunikatora jest Asystent Google, sztucznainteligencja radząca sobie podobno z rozumieniem języka naturalnegoi służąca pomocą w różnych codziennych sprawach. Działa ona woddzielnej rozmowie czatu, krótki samouczek pokaże nam, jak z tegokorzystać.

Oprócz normalnych rozmów z obsługą popularnych fraz, naklejkami iemoji, mamy do dyspozycji tryb rozmów incognito, w którym rozmowybędą szyfrowane i znikną z urządzenia po wyznaczonym przezrozpoczynającego rozmowę czasie.

Allo może być wykorzystane do wysyłania SMS-ów do osób, które nie korzystają z komunikatora, jest to jednak poboczna funkcja, nie zastąpimy nim domyślnego klienta wiadomości tekstowych w smartfonie.

Udostępnij
Allo nullw oficjalnym sklepie Google Play
Alloplik APK, wersja na 32-bitowy ARM
Alloplik APK, wersja na 64-bitowy ARM
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań830
Data aktualizacji23 sty 2018
Rozmiar pliku0.21 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Allo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDyEPMn