Alsen i Samsung w Chorzowie pomogą zrealizować Wasze pomysły

02.09.2013 16:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dniach 13-15 września w Chorzowie odbędzie się Hackathon pod hasłem „Ułatwiamy codzienność”, organizowany przez firmy Alsen i Samsung. Jest to przedsięwzięcie umożliwiające kreatywnym ludziom zaprezentowanie swojego pomysłu na aplikację ułatwiającą życie codzienne, oraz możliwość pracy nad nią przez 3 dni imprezy w zgranym zespole, pod okiem i doradztwem mentorów. Mile widziane są zarówno zespoły, jak i uczestnicy indywidualni. Organizatorzy zapraszają programistów, grafików, marketingowców oraz wszystkie osoby z pomysłami. W dniu rozpoczęcia spotkania, w piątek wieczorem, każdy będzie miał 60 sekund na przedstawienie swojego pomysłu, a potem będzie okazja przedyskutować jego mocne i słabe strony.

Obraz

Najcenniejszą rzeczą, jaką można zdobyć podczas takiego weekendu, jest wiedza, którą przekazywać będą mentorzy. Podczas sesji mentorskich wystąpią: Paweł Konopka, prezes E NET Production, Paweł Luchowski, IT Manager E NET Production, Jakub Wącław, Key Account Manager agencji Semahead Grupy INTERIA.PL, Emilia Maj, UX & Graphic Designer i aktywistka WebMuses, Mariusz Tomaka, prezes Stowarzyszenia Wpółpracy Polsko-Amerykańskiej (USPTC) i prezes DisplayLink Poland oraz Przemysław Magaczewski, doktor prawa i radca prawny, wspólnik w Kancelarii EUROIUS.

Swój projekt będzie można realizować w sobotę wieczorem i w nocy z soboty na niedzielę. O 17:00 w niedzielę, po obradach Jury, ogłoszeni zostaną zwycięzcy. Nagrodami będą urządzenia przenośne Samsunga, ale na tym nie koniec. Więcej na temat wydarzenia można dowiedzieć się na jego stronie.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)