WindowsDodatkiRozszerzenia programówAmolto Call Recorder
Amolto Call Recorder ikona

Amolto Call Recorder3.24.6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Amolto Call Recorder to darmowe narzędzie do nagrywania rozmów przeprowadzanych za pośrednictwem jednego z najpopularniejszych komunikatorów internetowych, czyli Skype’a.

Program umożliwia rejestrowanie dźwięku i/lub obrazu zaledwie jednym kliknięciem myszy. Istnieje również opcja automatycznego nagrywania rozmowy od razu po uruchomieniu Skype’a. Aplikacja pozwala na zatrzymanie nagrywania i szybkie wznowienie w dowolnym momencie. W opcjach Amolto Call Recorder możemy zdefiniować rozmaite ustawienia, w tym chociażby rozdzielczość nagrywanego materiału, jakość dźwięku, liczbę klatek na sekundę i nie tylko.

Materiały nagrane przez Amolto Call Recorder zapisywane są do plików w formacie MP4, które możemy po prostu odsłuchać bądź też – w razie potrzeby – udostępnić innym użytkownikom na przykład za pośrednictwem maila.

Obraz
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAmolto Team
Liczba pobrań323
Data aktualizacji14 paź 2022
Rozmiar pliku23.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Amolto Call Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)