Android 4.4 KitKat oficjalnie dostępny dla Nexusów.

Strona głównaAndroid 4.4 KitKat oficjalnie dostępny dla Nexusów.
14.11.2013 23:01
Android 4.4 KitKat oficjalnie dostępny dla Nexusów.
Tomek Kondrat
Tomek Kondrat

Nie dawniej niż wczoraj pisaliśmy o tym, że Google wystartowało z aktualizacją OTA dla urządzeń z serii Nexus. Gigant z Mountain View nabrał jednak sporego rozpędu już dzisiaj udostępnił oficjalne obrazy systemu Android 4.4 KitKat dla Nexusa 4, 7 i 10.

bECmBMrp
350044077598926785

Użytkownicy Nexusów już teraz mogą pobrać systemy ze zaktualizowanymi plikami binarnymi i przekonać się na własnej skórze, czy KitKat jest wart tak długiego oczekiwania. Przypomnieć warto, że najnowszy Android przynosi zmiany w polityce bezpieczeństwa, ma zmienioną szatę graficzną oraz daje możliwość wypróbowania ART. Przed aktualizacją należy pamiętać o wykonaniu kopii zapasowej danych, gdyż wykasowane zostaną wszystkie pliki, łącznie z wewnętrzną kartą SD. Ma to na celu zredukowanie pojawienia się błędów do absolutnego minimum.

Entuzjastów, którzy nie chcą czekać na aktualizację OTA odsyłamy na oficjalną stronę Google, gdzie pobrać można pliki instalacyjne wraz z instrukcją ich wgrania. Proces można przeprowadzić przy użyciu najpopularniejszych systemów operacyjnych.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bECmBMsn