Android 4.4 KitKat oficjalnie dostępny dla Nexusów.

Android 4.4 KitKat oficjalnie dostępny dla Nexusów.

Android 4.4 KitKat oficjalnie dostępny dla Nexusów.
Tomek Kondrat
14.11.2013 23:01, aktualizacja: 14.11.2013 23:13

Nie dawniej niż wczoraj pisaliśmy o tym, że Google wystartowało z aktualizacją OTA dla urządzeń z serii Nexus. Gigant z Mountain View nabrał jednak sporego rozpędu już dzisiaj udostępnił oficjalne obrazy systemu Android 4.4 KitKat dla Nexusa 4, 7 i 10.

350044077598926785

Użytkownicy Nexusów już teraz mogą pobrać systemy ze zaktualizowanymi plikami binarnymi i przekonać się na własnej skórze, czy KitKat jest wart tak długiego oczekiwania. Przypomnieć warto, że najnowszy Android przynosi zmiany w polityce bezpieczeństwa, ma zmienioną szatę graficzną oraz daje możliwość wypróbowania ART. Przed aktualizacją należy pamiętać o wykonaniu kopii zapasowej danych, gdyż wykasowane zostaną wszystkie pliki, łącznie z wewnętrzną kartą SD. Ma to na celu zredukowanie pojawienia się błędów do absolutnego minimum.

Entuzjastów, którzy nie chcą czekać na aktualizację OTA odsyłamy na oficjalną stronę Google, gdzie pobrać można pliki instalacyjne wraz z instrukcją ich wgrania. Proces można przeprowadzić przy użyciu najpopularniejszych systemów operacyjnych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)