Android Auto 6.6 dostępny do pobrania - szybciej, niż można było się spodziewać

Android Auto został zaktualizowany
Android Auto został zaktualizowany
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Oskar Ziomek
Oskar Ziomek

07.06.2021 11:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Android Auto 6.6 jest już dostępny dla kierowców. Co ciekawe, aktualizacja została wydana nieco szybciej, niż wskazywałoby na to dotychczasowe tempo, co może sugerować, że Google poprawił w systemie wiele błędów.

Android Auto jest już dostępny w wersji 6.6, choć dopiero pod koniec ubiegłego miesiąca wydano wersję 6.5. To jedna z najszybszych aktualizacji Androida Auto w ostatnim czasie. Google przyzwyczaił kierowców, że kolejne wersje systemu dzieli przynajmniej miesiąc. Co ciekawe, mimo takiego przyspieszenia, dalej oficjalnie nie wiemy, co w Androidzie Auto zmieniono.

Google jak zwykle nie podaje bowiem do wiadomości, jakie poprawki zostały wdrożone i to od kierowców zależy ich odkrycie. Problemów Androida Auto jednak ciągle nie brakuje. Kierowcy korzystający skarżyli się na przykład niedawno, że na ekranie w samochodzie nie widzą skrótów do WhatsAppa czy Messengera, co utrudnia odczytywanie wiadomości. Możliwe, że to jedna z usterek, którą w ostatnim czasie udało się więc wyeliminować.

Warto mieć na uwadze, że zgodnie z zapowiedziami z konferencji Google I/O 2021, Android Auto ma być niedługo dostępny nie tylko na ekranie centralnym w samochodach, ale także tuż przed kierowcą, w ramach wirtualnych wskaźników. Częstsze aktualizacje systemu mogą więc sugerować, że Google dąży do szybkiego przystosowania systemu do udostępnienia tej opcji. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, w Androidzie Auto można się także spodziewać wdrożenia obsługi profili służbowych.

Android Auto 6.6 jest dostępny do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)