Android Auto 6.6 dostępny do pobrania - szybciej, niż można było się spodziewać

Android Auto 6.6 dostępny do pobrania - szybciej, niż można było się spodziewać

Android Auto został zaktualizowany
Android Auto został zaktualizowany
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
07.06.2021 11:31

Android Auto 6.6 jest już dostępny dla kierowców. Co ciekawe, aktualizacja została wydana nieco szybciej, niż wskazywałoby na to dotychczasowe tempo, co może sugerować, że Google poprawił w systemie wiele błędów.

Android Auto jest już dostępny w wersji 6.6, choć dopiero pod koniec ubiegłego miesiąca wydano wersję 6.5. To jedna z najszybszych aktualizacji Androida Auto w ostatnim czasie. Google przyzwyczaił kierowców, że kolejne wersje systemu dzieli przynajmniej miesiąc. Co ciekawe, mimo takiego przyspieszenia, dalej oficjalnie nie wiemy, co w Androidzie Auto zmieniono.

Google jak zwykle nie podaje bowiem do wiadomości, jakie poprawki zostały wdrożone i to od kierowców zależy ich odkrycie. Problemów Androida Auto jednak ciągle nie brakuje. Kierowcy korzystający skarżyli się na przykład niedawno, że na ekranie w samochodzie nie widzą skrótów do WhatsAppa czy Messengera, co utrudnia odczytywanie wiadomości. Możliwe, że to jedna z usterek, którą w ostatnim czasie udało się więc wyeliminować.

Warto mieć na uwadze, że zgodnie z zapowiedziami z konferencji Google I/O 2021, Android Auto ma być niedługo dostępny nie tylko na ekranie centralnym w samochodach, ale także tuż przed kierowcą, w ramach wirtualnych wskaźników. Częstsze aktualizacje systemu mogą więc sugerować, że Google dąży do szybkiego przystosowania systemu do udostępnienia tej opcji. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, w Androidzie Auto można się także spodziewać wdrożenia obsługi profili służbowych.

Android Auto 6.6 jest dostępny do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)