Android Auto 6.7 dostępny do pobrania. Lista nowości to zagadka

Android Auto
Android Auto
Źródło zdjęć: © Honda
Oskar Ziomek

28.07.2021 08:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Android Auto 6.7 jest już dostępny do pobrania. Na tym etapie kierowcy powinni już móc uruchamiać gry, ale w praktyce lista nowości jak zwykle pozostaje tajemnicą. Użytkownicy muszą więc sami odkryć zmiany, jakie pojawiły się w systemie.

Android Auto 6.7 trafia do pierwszych smartfonów, co oznacza rozpoczęcie kolejnej "zabawy" w odkrywanie nowości. Google jak zwykle nie dzieli się oficjalnym dziennikiem zmian, więc można tylko zakładać, że od czasu ostatniego wydania Androida Auto rozwiązano na przykład uporczywe problemy ze smartfonami Xiaomi i innych marek.

Na tym etapie kierowcy powinni już także móc uruchamiać proste gry dostępne dzięki aplikacji GameSnacks. Zostały zauważone w testowym wydaniu Androida Auto 6.7, więc ich obecność w stabilnym wydaje się oczywista, jednak w praktyce wiele wskazuje na to, że gry są opcją włączaną po stronie serwera - w moim przypadku pojawiły się w Androidzie Auto już przed aktualizacją do wersji 6.7.

Android Auto niestety wciąż nie jest dostępny w Polsce przez Sklep Play dla użytkowników Androida w wersjach 5-9. Począwszy od Androida 10, Android Auto jest zintegrowany z systemem, a przez to otrzymuje aktualizacje automatycznie. W pozostałych przypadkach pozostaje się wesprzeć instalacją pliku APK we własnym zakresie.

Aplikacje Android Auto oraz Android Auto for phone screens (dla użytkowników Androida 10 lub nowszych) można znaleźć w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)