Android Auto 6.7 dostępny do pobrania. Lista nowości to zagadka

Android Auto 6.7 dostępny do pobrania. Lista nowości to zagadka

Android Auto
Android Auto
Źródło zdjęć: © Honda
Oskar Ziomek
28.07.2021 08:30

Android Auto 6.7 jest już dostępny do pobrania. Na tym etapie kierowcy powinni już móc uruchamiać gry, ale w praktyce lista nowości jak zwykle pozostaje tajemnicą. Użytkownicy muszą więc sami odkryć zmiany, jakie pojawiły się w systemie.

Android Auto 6.7 trafia do pierwszych smartfonów, co oznacza rozpoczęcie kolejnej "zabawy" w odkrywanie nowości. Google jak zwykle nie dzieli się oficjalnym dziennikiem zmian, więc można tylko zakładać, że od czasu ostatniego wydania Androida Auto rozwiązano na przykład uporczywe problemy ze smartfonami Xiaomi i innych marek.

Na tym etapie kierowcy powinni już także móc uruchamiać proste gry dostępne dzięki aplikacji GameSnacks. Zostały zauważone w testowym wydaniu Androida Auto 6.7, więc ich obecność w stabilnym wydaje się oczywista, jednak w praktyce wiele wskazuje na to, że gry są opcją włączaną po stronie serwera - w moim przypadku pojawiły się w Androidzie Auto już przed aktualizacją do wersji 6.7.

Android Auto niestety wciąż nie jest dostępny w Polsce przez Sklep Play dla użytkowników Androida w wersjach 5-9. Począwszy od Androida 10, Android Auto jest zintegrowany z systemem, a przez to otrzymuje aktualizacje automatycznie. W pozostałych przypadkach pozostaje się wesprzeć instalacją pliku APK we własnym zakresie.

Aplikacje Android Auto oraz Android Auto for phone screens (dla użytkowników Androida 10 lub nowszych) można znaleźć w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)