WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychAndroid Messages Desktop
Android Messages Desktop ikona

Android Messages Desktop3.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Android Messages Desktop to niewielki program pozwalający wysyłać SMS-y ze smartfona z Androidem za pośrednictwem komputera. Program stanowi w zasadzie jedynie opakowanie udostępnianej od niedawna przez Google usługi Wiadomości w przeglądarce.

Obsługa jest bardzo prosta, a konfiguracja sprowadza się do konieczności zeskanowania kodu QR. Należy w tym celu najpierw uruchomić opisywany tu program, który owy wyświetli, a później zeskanować go aplikacją Wiadomości zainstalowaną na smartfonie. Połączenie nawiąże się automatycznie.

Na ekranie komputera użytkownik będzie mógł wówczas zarządzać SMS-ami ze smartfona. Program radzi sobie z obsługą dual SIM i pozwala wysyłać nie tylko wiadomości, ale też zdjęcia oraz GIF-y. Funkcjonalność jest w praktyce kopią możliwości webowej aplikacji oferowanej przez Google.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentChris Knepper
Liczba pobrań1 236
Data aktualizacji16 sie 2022
Rozmiar pliku80.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Android Messages Desktop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)