Android Messages Desktop ikona

Android Messages Desktop3.1.0

WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychAndroid Messages Desktop
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Android Messages Desktop to niewielki program pozwalający wysyłać SMS-y ze smartfona z Androidem za pośrednictwem komputera. Program stanowi w zasadzie jedynie opakowanie udostępnianej od niedawna przez Google usługi Wiadomości w przeglądarce.

Obsługa jest bardzo prosta, a konfiguracja sprowadza się do konieczności zeskanowania kodu QR. Należy w tym celu najpierw uruchomić opisywany tu program, który owy wyświetli, a później zeskanować go aplikacją Wiadomości zainstalowaną na smartfonie. Połączenie nawiąże się automatycznie.

Na ekranie komputera użytkownik będzie mógł wówczas zarządzać SMS-ami ze smartfona. Program radzi sobie z obsługą dual SIM i pozwala wysyłać nie tylko wiadomości, ale też zdjęcia oraz GIF-y. Funkcjonalność jest w praktyce kopią możliwości webowej aplikacji oferowanej przez Google.

Udostępnij
Android Messages Desktop 3.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentChris Knepper
Liczba pobrań1 140
Data aktualizacji16 sie 2022
Rozmiar pliku80.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Android Messages Desktop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)