Android odbierze pliki z komputera. Prześlesz je przez Operę do Opery Touch

Android odbierze pliki z komputera. Prześlesz je przez Operę do Opery Touch

Android odbierze pliki z komputera. Prześlesz je przez Operę do Opery Touch
Android odbierze pliki z komputera. Prześlesz je przez Operę do Opery Touch
19.08.2019 16:41

Android nie słynie z wygodnego przesyłania plików na komputer, ale dostaliśmy właśnie kolejną aplikację, która rozwiąże ten problem. Opera Touch, interesująca przeglądarka mobilna, zyskała możliwość wymiany dowolnych plików z Operą na Desktopie.

Opera Touch, wydana w kwietniu 2018, pokazała nowe podejście do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Przeglądarkę można obsługiwać jednym palcem dzięki ciekawemu, kolistemu menu, a do tego pozwala łatwo synchronizować linki, obrazki, filmy i notatki z Operą na Desktopie dzięki Flow. Z punktu widzenia użytkownika wygląda to jak czat między dwiema przeglądarkami. Wymiana danych jest anonimowa i szyfrowana. Połączenie jest nawiązywane przez zeskanowanie kodu QR na urządzeniu mobilnym.

Flow pozwala na przesyłanie dowolnych plików

Z Flow usunięte zostało ograniczenie treści, jakie możemy przesyłać między urządzeniami. W nowej wersji Opery można wysyłać do Flow dokumenty, archiwa, muzykę i inne pliki. Jedyny warunek to rozmiar – Flow przyjmuje pliki nie większe niż 10 MB.

Obraz

Linki i notatki są przechowywane przez Flow tak długo, aż ich nie usuniesz. Większe pliki będą dostępne przez 48 godzin w chmurze Opery. Możesz ściągnąć je na dowolne urządzenie, na którym masz Operę połączoną z Flow.

Warto spróbować. Sprawdziłam wiele metod wymiany linków i notatek między smartfonem i komputerem. Opera i Flow to jedno z moich ulubionych rozwiązań.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)