iOSGryZręcznościoweAngry Birds Star Wars II
Angry Birds Star Wars II ikona

Angry Birds Star Wars II

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angry Birds Star Wars II to kontynuacja jednego z najlepszych tytułów w dorobku Rovio. Połączenie świata Gwiezdnych Wojen oraz Angry Birds okazało się hitem. Autorzy postanowili iść za ciosem i stworzyli część drugą.

Gra rozwija prawie każdy element swojej poprzedniczki. Największą zmianą jest druga strona konfliktu. Po raz pierwszy możemy grać także świniami, które w tym przypadku reprezentują ciemną stronę mocy. Dla każdej ze stron przygotowano kilka długich kampanii. Dobrym zwyczajem Rovio gra ciągle otrzymuje aktualizacje oraz nowe poziomy.

W części drugiej znacznie rozwinięto wątek bohaterów. Jest ich więcej, posiadają też specjalne poziomy. Każdy dysponuje innymi mocami specjalnymi, przydatnymi podczas zabawy. Nowych bohaterów możemy zakupić podczas gry, bądź też skorzystać z technologii Telepods. Dzięki niej, do gry możemy przenieść zakupione w normalnym sklepie figurki.

Oprawa graficzna jak i muzyczna stoją na najwyższym poziomie. Przerobione motywy z nowej trylogii cieszą ucho, a lokacje bez problemy przywołują na myśl sceny z filmów. Zawodzi lekko narracja, nie jest tak spójna i jasna jak w poprzedniej części. Gra nie posiada darmowe wersji testowe.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 453
Data aktualizacji5 wrz 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Angry Birds Star Wars II ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)