AndroidGryZręcznościoweAngry Birds Star Wars II
Angry Birds Star Wars II ikona

Angry Birds Star Wars II1.9.25

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Angry Birds Star Wars II to kontynuacja jednego z najlepszych tytułów w dorobku Rovio. Połączenie świata Gwiezdnych Wojen oraz Angry Birds okazało się hitem. Autorzy postanowili iść za ciosem i stworzyli część drugą.

Gra rozwija prawie każdy element swojej poprzedniczki. Największą zmianą jest druga strona konfliktu. Po raz pierwszy możemy grać także świniami, które w tym przypadku reprezentują ciemną stronę mocy. Dla każdej ze stron przygotowano kilka długich kampanii. Dobrym zwyczajem Rovio gra ciągle otrzymuje aktualizacje oraz nowe poziomy.

W części drugiej znacznie rozwinięto wątek bohaterów. Jest ich więcej, posiadają też specjalne poziomy. Każdy dysponuje innymi mocami specjalnymi, przydatnymi podczas zabawy. Nowych bohaterów możemy zakupić podczas gry, bądź też skorzystać z technologii Telepods. Dzięki niej, do gry możemy przenieść zakupione w normalnym sklepie figurki.

Oprawa graficzna jak i muzyczna stoją na najwyższym poziomie. Przerobione motywy z nowej trylogii cieszą ucho, a lokacje bez problemy przywołują na myśl sceny z filmów. Zawodzi lekko narracja, nie jest tak spójna i jasna jak w poprzedniej części. Gra dostępna jest za darmo, posiada reklamy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań27 755
Data aktualizacji27 sie 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Angry Birds Star Wars II ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)