MacOSEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweAnki
Anki ikona

Anki2.1.54

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Anki to program do nauki, głównie języków obcych, bazujący na fiszkach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać go do nauki na przykład definicji pojęć.

Aplikacja opiera się na inteligentnym algorytmie wyświetlania fiszek. Warunkiem jego poprawnego działania jest systematyczne powtarzanie materiału. Podczas nauki fiszek przy każdej z nich program wyświetla przyciski, na podstawie których określamy na jakim poziomie opanowaliśmy dane słówko lub pojęcie. Wspomniane przyciski to Znowu, Dobra i Łatwa. Dzięki temu program jest w stanie przypomnieć nam dane zagadnienie, zanim zdążymy je na dobre zapomnieć. Można ściągnąć gotowe talie fiszek lub tworzyć własne. Każda fiszka może składać się nie tylko z tekstu, ale również z grafiki. Program jest w stanie zobrazować nam nasze postępy w nauce na wykresach. Wszystkie dodane talie synchronizują się z serwerem Anki, dzięki czemu nasze dane są bezpieczne.

Anki to skuteczny sposób nauki szczególnie języków obcych. Program jest dostępny za darmo w pełnej, polskiej wersji językowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDamien Elmes
Liczba pobrań2 078
Data aktualizacji27 cze 2022
Rozmiar pliku163.29 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Anki ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)