bDZDCNeJ
Anki ikona

Anki2.1.43

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Anki to program do nauki, głównie języków obcych, bazujący na fiszkach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać go do nauki na przykład definicji pojęć.

bDZDCNeL

Aplikacja opiera się na inteligentnym algorytmie wyświetlania fiszek. Warunkiem jego poprawnego działania jest systematyczne powtarzanie materiału. Podczas nauki fiszek przy każdej z nich program wyświetla przyciski, na podstawie których określamy na jakim poziomie opanowaliśmy dane słówko lub pojęcie. Wspomniane przyciski to Znowu, Dobra i Łatwa. Dzięki temu program jest w stanie przypomnieć nam dane zagadnienie, zanim zdążymy je na dobre zapomnieć. Można ściągnąć gotowe talie fiszek lub tworzyć własne. Każda fiszka może składać się nie tylko z tekstu, ale również z grafiki. Program jest w stanie zobrazować nam nasze postępy w nauce na wykresach. Wszystkie dodane talie synchronizują się z serwerem Anki, dzięki czemu nasze dane są bezpieczne.

Anki to skuteczny sposób nauki szczególnie języków obcych. Program jest dostępny za darmo w pełnej, polskiej wersji językowej.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Anki 2.1.43wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDamien Elmes
Liczba pobrań1 285
Data aktualizacji6 kwi 2021
Rozmiar pliku117.43 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Anki ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZDCNfq
bDZDCNfH