bEhCojNh
Anki ikona

Anki2.1.43

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Anki to specjalistyczne, ale jednocześnie darmowe narzędzie do wspomagania nauki - zazwyczaj języków obcych, ale jego wszechstronność sprawia, że można go używać jako pomoc także przy nauce wielu innych przedmiotów, w tym nawet matematyki. Ta wszechstronność oraz duże wsparcie ze strony społeczności sprawiają, że to bardzo atrakcyjne oprogramowanie dla każdego uczącego się.

bEhCojNj

Program opiera swoją skuteczność na metodzie nauczania nazywaną metodą techniką mnemoniczną, polegającą w skrócie na zapamiętywaniu nowych słów, wyrazów lub terminów za pomocą skojarzeń - często zabawnych lub wręcz absurdalnych, ale wyraźnie kojarzących się z danym zagadnieniem. Przykładowo pewien japoński znak Kanji można skojarzyć z jakąś zabawną sytuacją, przez co przy następnej okazji lub powtórce materiału, szybciej przypomnimy sobie jego znaczenie.

W połączeniu z systemem SuperMemo, optymalizującym czas pomiędzy kolejnymi powtórzeniami poznanych słów, otrzymujemy kompletne narzędzie, które zdecydowanie ułatwia zapamiętywanie nowych słów, reguł, wyrazów lub zasad. Możliwości są naprawdę nieograniczone. Dużą zaletą Anki jest zarówno mnogość opcji, z których mogą skorzystać zaawansowani albo bardziej wymagający użytkownicy, ale program nawet tuż po instalacji jest w zupełności gotowy do działania. Łatwo również ściągać kolejne talie do nauki od innych użytkowników, korzystając z dużej popularności i wielkiej społeczności skupionej wokół programu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Anki 2.1.43wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.910 ocen
ProducentDamien Elmes
Liczba pobrań26 521
Data aktualizacji6 kwi 2021
Rozmiar pliku100.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Anki ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhCojNO
bEhCojOf