WindowsArchiwumProgramy archiwalneAnvSoft Movie DVD Maker
AnvSoft Movie DVD Maker ikona

AnvSoft Movie DVD Maker3.02

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AnvSoft Movie DVD Maker to łatwy w obsłudze program, który służy do tworzenia filmów dla użytku domowego. Narzędzie obsługuje systemy PAL i NTSC, dyski DVD (DVD-5 i DVD-9) oraz SVCD.

Za jego pomocą zgramy nagrany film z kamery wideo bądź też poddamy obróbce wideo znajdujące się już na twardym dysku komputera. Podczas edycji film można przyciąć, usuwając zbędne fragmenty, dodać efekty przejścia, zmienić format wyświetlanego obrazu (4:3 lub 16:9), kontrast, jasność, nasycenie i skorzystać z gotowych szablonów DVD, dostosowując je wedle własnych preferencji (wprowadzając np. tytuły, miniaturki, przyciski, muzykę w tle, etc.).

AnvSoft Movie DVD Maker oferuje bardzo przydatną funkcję Variable Bit Rate (w skrócie VBR), która maksymalizuje wykorzystanie przestrzeni dyskowej na płycie, dzięki czemu nagrany film jest dostępny w najwyższej możliwej jakości. Oprócz tego AnvSoft Movie DVD Maker pozwala skonwertować DVD do wielu popularnych formatów, takich jak AVI, Divx AVI, VOB, MOV, WMV, ASF, RM oraz RMVB, a także utworzyć kopię posiadanego już nośnika DVD.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentAnvSoft, Inc.
Liczba pobrań12 018
Data aktualizacji2 kwi 2013
Rozmiar pliku22.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AnvSoft Movie DVD Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)