Any Video Recorder ikona

Any Video Recorder1.0.4

WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoAny Video Recorder
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Any Video Recorder to darmowa aplikacja przeznaczona do przechwytywania tego co dzieje się na pulpicie i zapisywania obrazu do formatu MP4.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy wskazać miejsce zapisu oraz nazwę pliku, a następnie ustawić ilość FPSów oraz jakoś filmu w postaci bitratu i kliknąć przycisk "Record Now". Any Video Recorder można z powodzeniem wykorzystać do tworzenia demonstracji lub zgrywania materiałów wideo (tzw. WebRIP) odtwarzanych na popularnych serwisach takich jak NetFlix, Hollywood, Metacafe, Hulu, Vimeo, Dailymotion, , BlockBuster, IMDB, VideoETA, Redbox, Fandango itp.

Any Video Recorder automatycznie wykrywa obszar odtwarzanego wideo i oznacza go czerwonym prostokątem. Oczywiście pole nagrywania możemy dowolnie modyfikować, a dzięki obsłudze skrótów klawiszowych (Ctrl + F7) możemy błyskawicznie rozpocząć lub zatrzymać proces nagrywania wideo.

Udostępnij
Any Video Recorder 1.0.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.86 ocen
Twoja ocena
ProducentAnvSoft Inc.
Liczba pobrań73 579
Data aktualizacji23 maj 2014
Rozmiar pliku7.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Any Video Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)