WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoAny Video Recorder
Any Video Recorder ikona

Any Video Recorder1.0.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Any Video Recorder to darmowa aplikacja przeznaczona do przechwytywania tego co dzieje się na pulpicie i zapisywania obrazu do formatu MP4.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy wskazać miejsce zapisu oraz nazwę pliku, a następnie ustawić ilość FPSów oraz jakoś filmu w postaci bitratu i kliknąć przycisk "Record Now". Any Video Recorder można z powodzeniem wykorzystać do tworzenia demonstracji lub zgrywania materiałów wideo (tzw. WebRIP) odtwarzanych na popularnych serwisach takich jak NetFlix, Hollywood, Metacafe, Hulu, Vimeo, Dailymotion, , BlockBuster, IMDB, VideoETA, Redbox, Fandango itp.

Any Video Recorder automatycznie wykrywa obszar odtwarzanego wideo i oznacza go czerwonym prostokątem. Oczywiście pole nagrywania możemy dowolnie modyfikować, a dzięki obsłudze skrótów klawiszowych (Ctrl + F7) możemy błyskawicznie rozpocząć lub zatrzymać proces nagrywania wideo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.86 ocen
Twoja ocena
ProducentAnvSoft Inc.
Liczba pobrań75 045
Data aktualizacji23 maj 2014
Rozmiar pliku7.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Any Video Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)