bDZnMgyd
AnyMP4 Blu-ray Player ikona

AnyMP4 Blu-ray Player6.2.88

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AnyMP4 Blu-ray Player to odtwarzacz multimedialny, który – wbrew temu, co wskazuje nazwa – pozwala nie tylko na oglądanie filmów zapisanych na nośnikach Blu-ray, ale również płytach DVD.

bDZnMgyf

Narzędzie obsługuje jednak nie tylko dyski, ale także umożliwia odtwarzanie filmów zapisanych w folderach lub też plikach ISO. AnyMP4 Blu-ray Player wspiera obraz w jakości 1080p, a jeśli posiadamy odpowiedni telewizor lub monitor, będziemy mogli cieszyć się rozdzielczością 4K. Wśród obsługiwanych formatów plików znajdziemy: MP4, MOV, AVI, WMV, M4V, MTS, MKV, DivX, MXF i inne.

AnyMP4 Blu-ray Player posiada nowoczesny, miły dla oka interfejs, który jest bardzo podobny do tego, jaki znamy z innych odtwarzaczy multimedialnych. Warto dodać, że podczas seansu możemy utworzyć stop-klatkę, zapisując ją na dysku twardym domyślnie w formacie JPG (można go zmienić w opcjach programu na PNG lub BMP).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
AnyMP4 Blu-ray Player 6.2.88wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAnyMP4 Studio
Liczba pobrań103
Data aktualizacji21 cze 2018
Rozmiar pliku36.41 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
AnyMP4 Blu-ray Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZnMgyK
bDZnMgzb