MacOSNarzędziaInne narzędziaAnyToISO
AnyToISO ikona

AnyToISO3.9.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AnyToISO to niewielkie narzędzie służące do rozpakowywania i konwersji obrazów różnego typu do formatu ISO.

Za pomocą programu rozpakujemy lub przekonwertujemy do formatu ISO pliki w następujących formatach: NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI, IMG, ZIP, RAR, 7Z, TAR.GZ oraz TAR.BZ2. Możliwe jest także rozpakowanie plików i archiwów ISO, DMG, XAR, PKG, DEB oraz RPM. Aplikacja pozwala także na konwersje do obrazu ISO płyt CD/DVD lub folderów na dysku. Program ma prosty, w pełni spolszczony interfejs, podzielony na karty, przeznaczone dla różnych czynności.

AnyToISO przyda się, jeśli chcemy stworzyć obraz ISO w celu późniejszego „wypalenia” na płytę lub wykonać kopię zapasową danych z nośników optycznych na dysk komputera. AnyToISO z pewnością rozpozna także egzotyczne obrazy płyt. Program dostępny jest bezpłatnie w wersji Lite, która umożliwia na tworzenie i zarządzanie plikami obrazów nie większych niż 870MB. Pełną wersję można zakupić na stronie producenta.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 144
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku10.34 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
AnyToISO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)