WindowsNarzędziaInne narzędziaAnyToISO
AnyToISO ikona

AnyToISO3.9.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AnyToISO to bezpłatne narzędzie przeznaczone do obsługi i zarządzania plikami obrazów ISO.

Pozwala ono na łatwe tworzenie i konwertowanie danych do obrazów ISO, a także zgrywanie całej zawartości z nośników CD/DVD/Blu-ray do formatu ISO. W tym celu wystarczy wsunąć odpowiednią płytę z danymi do napędu i wybrać nośnik oraz katalog docelowy bezpośrednio z poziomu aplikacji.

AnyToISO zgrywa również dane z krążków do formatu BIN i CUE oraz bez żadnych problemów radzi sobie z rozpakowywaniem obrazów DMG (Apple) oraz DEB i RPM (Linux). Jest to niezbędne oprogramowanie dla osób, którzy zamierzają stworzyć kopię zapasową swoich danych, filmów lub muzyki z nośników optycznych na dysku twardym komputera.

Program służy również do konwertowania różnych obrazów płyt do formatu ISO. Obsługuje następujące formaty: NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI czy IMG. AnyToISO jest w pełni kompatybilny z Eksploratorem Windows oraz Apple Finder, a także wspiera niemal wszystkie rodzaje płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna programu posiada ograniczenie, umożliwiające tworzenie i zarządzanie plików obrazów nie większych niż płyta CD (870 MB).
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań8 696
Data aktualizacji6 paź 2019
Rozmiar pliku9.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AnyToISO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)