AnyToISO ikona

AnyToISO3.9.5

WindowsNarzędziaInne narzędziaAnyToISO
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AnyToISO to bezpłatne narzędzie przeznaczone do obsługi i zarządzania plikami obrazów ISO.

Pozwala ono na łatwe tworzenie i konwertowanie danych do obrazów ISO, a także zgrywanie całej zawartości z nośników CD/DVD/Blu-ray do formatu ISO. W tym celu wystarczy wsunąć odpowiednią płytę z danymi do napędu i wybrać nośnik oraz katalog docelowy bezpośrednio z poziomu aplikacji.

AnyToISO zgrywa również dane z krążków do formatu BIN i CUE oraz bez żadnych problemów radzi sobie z rozpakowywaniem obrazów DMG (Apple) oraz DEB i RPM (Linux). Jest to niezbędne oprogramowanie dla osób, którzy zamierzają stworzyć kopię zapasową swoich danych, filmów lub muzyki z nośników optycznych na dysku twardym komputera.

Program służy również do konwertowania różnych obrazów płyt do formatu ISO. Obsługuje następujące formaty: NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI czy IMG. AnyToISO jest w pełni kompatybilny z Eksploratorem Windows oraz Apple Finder, a także wspiera niemal wszystkie rodzaje płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna programu posiada ograniczenie, umożliwiające tworzenie i zarządzanie plików obrazów nie większych niż płyta CD (870 MB).
Udostępnij
AnyToISO 3.9.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań8 159
Data aktualizacji6 paź 2019
Rozmiar pliku9.45 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AnyToISO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)