bDUoZgZN
Ao ikona

Ao6.8.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ao to desktopowa aplikacja dla użytkowników usługi Microsoft To-Do.

bDUoZgZP

Przed uruchomieniem Ao należy zalogować się do swojego konta Microsoft (możemy je oczywiście bezpłatnie założyć), by natychmiast cieszyć się dostępem do wszystkich swoich list zadań utworzonych przy wykorzystaniu innych narzędzi, w tym chociażby oficjalnego klienta Microsoft To-Do, który jest dostępny do pobrania z Microsoft Store.

Ao, tak samo jak Microsoft To-Do, pozwala oczywiście na dodawanie nowych zadań, przypisywanie ich do określonych kategorii, zaznaczanie obowiążków jako wykonane, usuwanie wpisów, dodawanie przypomnień i wiele, wiele innych. Pracę ułatwią nam skróty klawiaturowe (istnieje możliwość edytowania kombinacji przycisków).

Warto dodać, że wygląd głównego okna Ao można dostosować do własnych preferencji, wybierając jeden z trzech motywów graficznych, a także zmieniając wygląd na kompaktowy, dzięki któremu zaoszczędzimy trochę miejsca na pulpicie systemu operacyjnego.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Ao 6.8.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentKlaus Sinani
Liczba pobrań239
Data aktualizacji4 kwi 2019
Rozmiar pliku62.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Ao ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUoZhau
bDUoZhaL