MacOSDomOrganizery osobisteAo
Ao ikona

Ao6.8.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ao to desktopowa aplikacja dla użytkowników usługi Microsoft To-Do.

Przed uruchomieniem Ao należy zalogować się do swojego konta Microsoft (możemy je oczywiście bezpłatnie założyć), by natychmiast cieszyć się dostępem do wszystkich swoich list zadań utworzonych przy wykorzystaniu innych narzędzi, w tym chociażby oficjalnego klienta Microsoft To-Do, który jest dostępny do pobrania z Microsoft Store.

Ao, tak samo jak Microsoft To-Do, pozwala oczywiście na dodawanie nowych zadań, przypisywanie ich do określonych kategorii, zaznaczanie obowiążków jako wykonane, usuwanie wpisów, dodawanie przypomnień i wiele, wiele innych. Pracę ułatwią nam skróty klawiaturowe (istnieje możliwość edytowania kombinacji przycisków).

Warto dodać, że wygląd głównego okna Ao można dostosować do własnych preferencji, wybierając jeden z trzech motywów graficznych, a także zmieniając wygląd na kompaktowy, dzięki któremu zaoszczędzimy trochę miejsca na pulpicie systemu operacyjnego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKlaus Sinani
Liczba pobrań39
Data aktualizacji4 kwi 2019
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Ao ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)