AOMEI PE Builder ikona

AOMEI PE Builder2.0

WindowsNarzędziaInne narzędziaAOMEI PE Builder
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AOMEI PE Builder to zaawansowane narzędzie służące do personalizacji instalatora systemu Windows, czyli procesu tworzenia własnej, często okrojonej z wielu zbędnych elementów wersji instalacyjnej systemu. Oznaczenie PE w nazwie programu oznacza właśnie ten proces, znany jako Preinstallation Enviroment.

Stworzone za pomocą tego oprogramowania wersje Windowsa przypominają nieco działanie systemu w trybie awaryjnym - pozbawione są wielu dodatków i oprogramowania, pozostawiając niezbędnego do działania minimum. Samo stworzenie takiej ograniczonej wersji systemu nie jest jednak jedynym, co możemy zrobić za pomocą AOMEI PE Builder - aplikacja pozwala również na "dodanie" do naszej wersji systemu własnoręcznie wybranych plików i aplikacji. W ten sposób możemy stworzyć między innymi bootowalnego pendrive'a zawierającego system z wbudowanymi narzędziami do diagnostyki sprzętu lub specjalistyczną wersję dla administratorów systemowych i sieci.

Obsługa aplikacji przypomina obcowanie z popularnymi i często spotykanymi kreatorami - wystarczy po kolei wypełniać kolejne etapy powstawania systemu PE, a następnie stworzony przez nas obraz nagrać na płycie, stworzyć bootowalnego pendrive'a lub też zapisać obraz ISO celem wykorzystania w innym czasie. Niewątpliwym atutem programu, poza prostotą obsługi, jest szybkość działania - na stworzenie własnej płytki ze spersonalizowanym systemem Windows potrzeba zaledwie kilku minut.

Udostępnij
AOMEI PE Builder 2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 033
Data aktualizacji2 paź 2017
Rozmiar pliku74.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AOMEI PE Builder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)