WindowsNarzędziaInne narzędziaAOMEI PE Builder
AOMEI PE Builder ikona

AOMEI PE Builder2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AOMEI PE Builder to zaawansowane narzędzie służące do personalizacji instalatora systemu Windows, czyli procesu tworzenia własnej, często okrojonej z wielu zbędnych elementów wersji instalacyjnej systemu. Oznaczenie PE w nazwie programu oznacza właśnie ten proces, znany jako Preinstallation Enviroment.

Stworzone za pomocą tego oprogramowania wersje Windowsa przypominają nieco działanie systemu w trybie awaryjnym - pozbawione są wielu dodatków i oprogramowania, pozostawiając niezbędnego do działania minimum. Samo stworzenie takiej ograniczonej wersji systemu nie jest jednak jedynym, co możemy zrobić za pomocą AOMEI PE Builder - aplikacja pozwala również na "dodanie" do naszej wersji systemu własnoręcznie wybranych plików i aplikacji. W ten sposób możemy stworzyć między innymi bootowalnego pendrive'a zawierającego system z wbudowanymi narzędziami do diagnostyki sprzętu lub specjalistyczną wersję dla administratorów systemowych i sieci.

Obsługa aplikacji przypomina obcowanie z popularnymi i często spotykanymi kreatorami - wystarczy po kolei wypełniać kolejne etapy powstawania systemu PE, a następnie stworzony przez nas obraz nagrać na płycie, stworzyć bootowalnego pendrive'a lub też zapisać obraz ISO celem wykorzystania w innym czasie. Niewątpliwym atutem programu, poza prostotą obsługi, jest szybkość działania - na stworzenie własnej płytki ze spersonalizowanym systemem Windows potrzeba zaledwie kilku minut.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 371
Data aktualizacji2 paź 2017
Rozmiar pliku74.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AOMEI PE Builder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)