APB: Reloaded na weekend

Redakcja

13.04.2012 18:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy APB: Reloaded - świetną grę akcji z gatunku MMO przenosząca nas do świata pełnego przemocy, agresji, bezprawia i terroru.

Sposób prowadzenia rozgrywki, jej zasady, dynamika, ale przede wszystkim rozbudowane, pełne życia, szczegółów i detali środowisko przygotowane przez autorów do złudzenia będzie przypominało to, które znamy ze słynnej serii GTA.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("apbreloaded360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 151, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"apbreloaded-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120413183958.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/apbreloaded-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/apbreloaded-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/apbreloaded-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/apbreloaded-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Akcja gry toczy się w San Pero, metropolii ogarniętej totalnym chaosem i anarchią. Bezład panujący w mieście jest wynikiem eskalacji konfliktu pomiędzy dwoma powstałymi frakcjami: przestępców i stróżów prawa. Ci pierwsi odsuwają starych bossów gangów na bok i starają się za wszelką cenę wprowadzić własne zasady gangsterki. Ci drudzy, głownie ludność na prawach policji, stara się poprzez nieustanną walkę z oprychami przywrócić miastu dawny porządek i dobre imię. San Pero podzielone zostało na 2 typy dzielnic: 100 osobowe, gdzie zetkniemy się z ostrą rywalizacją typu „gracz przeciwko graczowi” oraz 300 osobowe, bardziej społecznościowe, gdzie można zastać nieco więcej spokoju. Co by jednak nie mówić, obie te lokacje przepełnione są bijatyką, pościgami, strzelaninami, aresztowaniami oraz wartką akcją.

Po wyborze frakcji, po stronie której przyjdzie nam walczyć, przechodzimy do kreacji i personalizacji własnego profilu, gdzie otwierają się nieograniczone możliwości. Dzięki rozbudowanym opcjom konfiguracji, polegających na możliwości zmiany nawet najmniejszych niuansów naszego ciała (brwi, kości policzkowych, podbródka, koloru skóry, postury ciała itp.) jesteśmy w stanie maksymalnie zindywidualizować nasz profil. Podobnie ma się sytuacja z ubraniami, samochodem czy wyborem muzyki, której będziemy mogli odsłuchiwać we własnym aucie.

Naszym zadaniem jest w zasadzie walka z każdym kto tylko wymierzy do nas swoją broń. Oprócz tego wykonujemy przeróżne zadania, za które otrzymujemy specjalne profity. Rzecz nie rozbija się tylko o pieniądze, dzięki którym ulepszamy uzbrojenie oraz inne elementy wyposażenia, ale również o prym w grupie, szacunek u innych graczy i reputację.

Ciekawą rzeczą jest to, że gra nie posiada systemu doświadczenia. Wyniki w grze są czystym odbiciem naszych umiejętności. Im są one wyższe, tym większe szanse na przetrwanie w świecie brutalnej ulicznej gangsterki.

Grę APB: Reloaded można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> MMO.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy lekturę spisanych wrażeń z pokazu strategii XCOM: Enemy Unknown, zapowiedź kolejnej części strzelankowego hitu z konsoli Xbox 360, czyli Halo 4, a także recenzję niezłej bijatyki na bazie znanego anime - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Renegade X na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (28)