"Apex Legends". Wiceprezes Epic Games pochwalił grę i... zaraz zmienił zdanie

"Apex Legends". Wiceprezes Epic Games pochwalił grę i... zaraz zmienił zdanie

"Apex Legends". Wiceprezes Epic Games pochwalił grę i... zaraz zmienił zdanie
Arkadiusz Stando
13.02.2019 20:10, aktualizacja: 14.02.2019 19:59

Jeden z twórców "Fortnite" pogratulował sukcesu "Apex Legends". Chwilę później jednak z tego zrezygnował. Ale w internecie nic nie ginie, screenshoty trafiły do sieci.

Mark Rein, wiceprezes studia Epic Games pogratulował sukcesu "Apex Legends", odpowiadając na pytanie w serwisie Twitter. Na jego słowa zdążył odpowiedzieć nawet szef studia Respawn, producenta nowego hitu sieci. Niestety, z nieznanych powodów twórca "Fortnite" postanowił usunąć tweeta.

"Apex Legends" został doceniony przez bezpośredniego konkurenta - twórcę "Fortnite". To wydawało się być dobrą decyzją ze strony PR'owej, ale do czasu. Teraz, po usunięciu tweeta, ciężko jest zrozumieć intencje twórcy. Ale z pewnością nie wygląda to dobrze.

Obraz

Można spekulować, że Mark Rein chciał rzeczywiście pochwalić twórców "Apex Legends" za wielki sukces. Być może jego wypowiedź była nieprzemyślana i dopiero po chwili ktoś zasugerował mu usunięcie posta. W końcu "Fortnite" jest bezpośrednim konkurentem "Apex Legends".

Od momentu premiery gry studia Respawn, dotychczas najpopularniejsza gra battle royale straciła sporą grupę fanów. Najlepiej widać to w serwisie Twitch.tv. Teraz to "Apex Legends" zbiera całą pulę. I nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Nie dziwne, bo to gra 10/10.

"Apex Legends" - poradnik

Gra robi tak dużą furorę, że postanowiliśmy podpowiedzieć, od czego zacząć rozgrywkę. Sprawdźcie nasz poradnik dla początkujących w "Apex Legends".

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)