Aplikacja CDA Premium na Smart TV JVC i Toshiby, nawet przez pół roku za darmo

Aplikacja CDA Premium na Smart TV JVC i Toshiby, nawet przez pół roku za darmo

Aplikacja CDA Premium na Smart TV JVC i Toshiby
Aplikacja CDA Premium na Smart TV JVC i Toshiby
10.12.2018 14:34, aktualizacja: 11.12.2018 14:28

Z usługi CDA Premium można korzystać na Smart TV. Aplikacja najpopularniejszego serwisu VoD w Polsce znajdzie się na podłączonych do internetu telewizorach marki Toshiba i JVC. Jeśli planujecie wymianę telewizora w najbliższych tygodniach, nie mogliście lepiej trafić – do urządzenia dostaniecie nawet 6 miesięcy CDA Premium za darmo.

Polski rynek VoD w ciągu ostatnich lat znacznie urósł, zarówno pod względem dostępnych dla konsumentów platform, jak i liczby klientów. Jednym z największych serwisów wideo od dawna jest CDA.pl, z którego każdego miesiąca korzysta blisko osiem milionów użytkowników.

Od początku 2016 roku CDA.pl oferuje również płatną usługę CDA Premium. Obecnie korzysta z niej już 155 tys. subskrybentów. Widzowie po wykupieniu subskrypcji mają w niej dostęp do tysięcy seriali, filmów dokumentalnych i bajek, podzielonych na kategorie tematyczne. To jeden z najobszerniejszych katalogów filmowych, z jakich możemy korzystać w Polsce, współpracujący z 37 dystrybutorami i producentami. Usługa pozwala na oglądanie materiałów bez reklam i zapisywania do obejrzenia offline.

350255997526566849

CDA Premium na telewizory wprowadziła firma Vestel, producent telewizorów dla marek JVC i Toshiba. Aplikacja została przygotowana specjalnie dla systemów operacyjnych Smart TV i została dobrze do nich dopasowana. To pierwsza tego typu umowa z CDA na rynku Smart TV i jeśli często korzystacie z CDA, rozważcie zakup telewizora jednej z tych marek. Oczywiście można na nich korzystać także z aplikacji innych usług VoD, a także odtwarzać materiały bezprzewowodo ze smartfonów.

6000 filmów i nawet pół roku za darmo

Współpraca z CDA daje posiadaczom telewizorów JVC i Toshiba dostęp do prawie 6000 tytułów filmowych, znajdujących się naplatformie, ale to dopiero początek. Z okazji premiery usługi, Toshiba i JVC przygotowały dla swoich klientów specjalną promocję. Kupując wybrane modele telewizorów tych marek do końca stycznia 2019 roku, można otrzymać bezpłatnie nawet 6-miesięczny abonament CDA Premium.

W przypadku telewizorów marki Toshiba przy zakupie HD/FHD Smart użytkownik otrzymuje 2-miesięczny dostęp do usługi CDA Premium za darmo. Do urządzeń UHD o przekątnej 43", 49", 50" dołączony jest 3-miesiączny dostęp do CDA Premium, natomiast do modeli UHD 55” i większych można dostać aż 6 miesięcy dostępu do CDA Premium.

Dla telewizorów firmy JVC obowiązujące zasady są podobne. Kupując modele LT32VF52M i LT40VF52M klient otrzymuje 2 miesiące bezpłatnego abonamentu. Dla LT-40VU63M, LT-43VU63M, LT-49VU63M, LT-49VU63K są to 3 darmowe miesiące z CDA Premium, a wprzypadku LT-55VU63K i LT-75VU10K to 6 miesięcy.

Aby skorzystać z oferty specjalnej, należy zarejestrować zakup na stronie promocjetoshiba.pl lub promocjejvc.pl. Kod dostępu do aplikacji CDA Premium zostanie wysłany na wskazany adres e-mail, w ciągu 7 dni od daty wpłynięcia zgłoszenia. Objęte promocją telewizory marek JVC i Toshiba znajdziecie w popularnych sklepach z elektroniką i RTV.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)