Aplikacja dnia: Alarmy (Sleep if you can)

Aplikacja dnia: Alarmy (Sleep if you can)

Aplikacja dnia: Alarmy (Sleep if you can)
27.11.2017 08:45

Nowy tydzień rozpoczynamy budzikiem dla osób, które mają problemy ze wstaniem z łóżka. Alarmy to aplikacja, w której dźwięk budzika trzeba wyłączyć wykonując zadanie.

Obraz

Alarmy pozwala ustawić kilka alarmów, które będą powtarzane w konkretne dni tygodnia. Można oczywiście ustawić takie parametry, jak dodatkowe wibracje czy stopniowe zwiększanie głośności melodii, która ma nas budzić. Można także wyłączyć „drzemkę” lub ustawić jej długość.

Obraz

Najważniejsze jest jednak to, że nie wystarczy dotknąć ekranu, by wyłączyć alarm. Do wyboru mamy oczywiście taką możliwość, ale miłośnicy długiego spania mogą skorzystać z takich opcji, jak wykonywanie w pamięci działań matematycznych o wybranej trudności, skanowanie kodu kreskowego, robienie zdjęcia (kadr można ustawić samemu – na przykład dom z zewnątrz ;)) lub potrząsanie smartfonem przez określony czas. Któraś z tych czynności musi wyciągnąć śpiocha z łóżka.

Obraz

W aplikacji znajdują się też statystyki. Można na ich podstawie ocenić skuteczność budzika i własną silną wolę. Warto też zaznaczyć w ustawieniach brak możliwości odinstalowania aplikacji w czasie, gdy alarm nie został jeszcze wyłączony. Można również po wyłączeniu alarmu wyświetlić prognozę pogody i najnowsze wiadomości. Można też zmienić zestaw kolorów w aplikacji.

Obraz

Alarmy jest dostępna dla Androida i iOS-a. Po instalacji warto przejrzeć ustawienia i przetestować różne sposoby na wyłączenie budzika, by wybrać najskuteczniejszy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)