Aplikacja dnia: Mirror Lab

Strona głównaAplikacja dnia: Mirror Lab
18.12.2017 13:04
Aplikacja dnia: Mirror Lab
bDZjvJNO

Dzisiejszą aplikacją dnia jest Mirror Lab – proste narzędzie do tworzenia bardzo ciekawych, kalejdoskopowych obrazów lub intrygujących odbić. Aplikacja pozwala rozwinąć kreatywność, eksperymentować, może się też okazać wciągającym „zjadaczem czasu”.

bDZjvJNh
  • Slider item
  • Slider item

Do aplikacji możemy załadować obraz z galerii, uruchomić w niej aparat lub wygenerować obraz samodzielnie. Następnie mamy do wyboru kilkadziesiąt predefiniowanych ustawień i 8 kategorii filtrów: odbicie wzdłuż jednej osi, dwóch osi, kalejdoskop, zniekształcenia, rozbicie, wycięty szablon, koncentryczne i alchemia. Każdy z nich ma kilka wariantów (część płatnych), które można jeszcze dodatkowo dopasować do swojej wizji, dobierając liczbę osi symetrii czy kąt odbić. Oczywiście zdjęcia można obracać, przesuwać, powiększać i tym podobne, by uzyskać pożądane efekty.

350207956589307337

Przed nałożeniem któregoś z efektów można dostosować jasność, kontrast, kolorystykę, winietę i rozmycie zdjęć. Jest tu też narzędzie do kadrowania zdjęć, a w płatnej wersji także do wymazywania efektu z części powierzchni zdjęcia.

  • Slider item
  • Slider item

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by łączyć kilka efektów na jednym obrazie lub powtarzać efekty, by uzyskać bardziej fraktalne obrazy.

350207956589569481

W aplikacji znajduje się też prosty generator obrazów, w którym można przygotować sobie gradient lub szachownicę do późniejszej obróbki z efektami.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Mirror Lab jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam. W podstawowej wersji ma bardzo szerokie możliwości, ale można je jeszcze wzbogacić, kupując płatną wersję.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bDZjvJOf