Aplikacja dnia: Month: Calendar Widget

Aplikacja dnia: Month: Calendar Widget

Aplikacja dnia: Month: Calendar Widget
25.11.2017 08:59, aktualizacja: 25.11.2017 10:33

W ramach cyklu „Aplikacja dnia” tym razem proponujemy Wam Month: Calendar Widget – widżet z kalendarzem, który umieszczony na ekranie pokaże widok całego miesiąca. To rozwiązanie jest dla wielu osób bardziej przydatne, niż widżety, które pokazują plan na najbliższe godziny, a nie można w nich sprawdzić, jak układają się dni nadchodzących tygodni.

Obraz

Month jest widżetem bardzo elastycznym. Po uruchomieniu aplikacji, która służy do jego konfiguracji, można wybrać jedną z 9 darmowych skórek albo dokupić paczkę innych schematów kolorystycznych, przy okazji pozbywając się reklamy. Wszystkie skórki zostały zaprojektowane według wytycznych Material Design i dobrze komponują się z współczesnym Androidem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Widżet można zsynchronizować z Kalendarzem Google i w tym wypadku wyświetlą na nim wszystkie dodane tam wydarzenia. W ustawieniach można też włączyć oznaczanie ich kolorami. Dotknięcie konkretnego dnia przeniesie nas do widoku planu, w którym można dodawać kolejne zdarzenia i spotkania. Dni można przesuwać w lewo i w prawo, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Obraz

Warto też wiedzieć, że dotknięcie nagłówka z nazwą miesiąca może wykonać jedno z 3 działań – domyślnie pokazany zostanie widok kalendarza na cały rok, można też w ustawieniach wybrać otwieranie aplikacji kalendarza lub prezentację planu dnia. Można także zmienić zakres wyświetlanych dat, od następnych 7 dni po cały bieżący miesiąc.

Obraz

Month: Calendar Widget jest dostępny za darmo z 9 skórkami dla widżetu. Znajdziecie go w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)