Aplikacja dnia: Pi Music Player

Aplikacja dnia: Pi Music Player

Aplikacja dnia: Pi Music Player
08.12.2017 09:03

Aplikacją dnia na piątek będzie świetny odtwarzacz muzyki offline – Pi Music Player. Aplikacja jest lekka, ale ma ogromne możliwości, łącznie z wyłącznikiem czasowym, korektorem i przycinaniem dzwonków.

Słuchanie i sterowanie

Pi Music Player sam znajdzie utwory w pamięci telefonu, a jeśli na liście znajdą się też dzwonki, można w ustawieniach włączyć ignorowanie nagrań krótszych niż kilka sekund i wskazać foldery, których ma nie przeszukiwać.

350207594587252673
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Odnalezione utwory można sortować i przeglądać na wiele sposobów, korzystając z ich metadanych. W razie potrzeby informacje o utworach można edytować samodzielnie w aplikacji. Na listach możemy przeglądać albumy, wykonawców, gatunki, a nawet poukładać pisenki według długości. Odtwarzacz może także tworzyć listy odtwarzania, statyczne i dynamiczne (na przykład „ostatnio dodane” czy „najczęściej odtwarzane”). Ulubione utwory można oznaczać „serduszkiem” i z nich także przygotować sobie listę odtwarzania. Listy można wyeksportować do wykorzystania w innych odtwarzaczach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Pi Music Player ma wbudowany także 5-zakresowy korektor i efekty. Można nim sterować ręcznie lub skorzystać z jednego z 10 wbudowanych szablonów, przeznaczonych dla różnych gatunków muzyki. Osobno można ponadto sterować podbiciem basów i symulowaną przestrzennością dźwięku (efekty 3D).

350207594587580353

Nie zabrakło możliwości zapętlania i losowania kawałków, sterowania z ekranu blokady i obszaru powiadomień, widżetu z kontrolkami, a także wyłącznika czasowego. Pod tym względem odtwarzacz ma wszystko, co powinien.

Przycinanie dzwonków

Nigdy nie wiadomo, czy piosenka nie wpadnie nam w ucho tak bardzo, że będziemy chcieli jej słuchać jako dzwonka. Pi Music Player ma wbudowany edytor, który pozwala przyciąć piosenkę do odpowiedniej do tego zastosowania długości. Można go uruchomić z menu aplikacji, a następnie należy wskazać plik.

350207594587776961

Dwoma znacznikami ustalamy początek i koniec przyszłego dzwonka. W każdej chwili można skorzystać z odsłuchu i skontrolować długość. Gotowy fragment można zapisać w pamięci telefonu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale sporadycznie wyświetli reklamę. Kupując wersję bez reklam warto rozważyć nie tylko ten aspekt. W cenniku znajdziemy też dodatkowe tła dla jednego z trzech motywów. Warto też sprawdzić motyw jasny i ciemny.

Pi Music Player jest dostępny dla Androida w naszej bazie aplikacji mobilnych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)