Aplikacja dnia: Trasa Świętego Mikołaja w Google

Aplikacja dnia: Trasa Świętego Mikołaja w Google

Aplikacja dnia: Trasa Świętego Mikołaja w Google
19.12.2017 11:50

Dzisiejszą aplikację dnia z pewnością znacie z poprzednich lat. Trasa Świętego Mikołaja w Google to zestaw gier i zabaw, przygotowany przez Google, by podtrzymać amerykańską tradycję śledzenia trasy sań Mikołaja. Jak co roku, w aplikacji znajdziemy mapę, na której rysowana będzie trasa, a także zestaw zupełnie nowych gier, przygotowanych specjalnie na ten rok.

Z kolei na stronie SantaTracker.Google.com znajdziemy odliczanie do początku podróży Mikołaja, gry, kolorowanki, filmy i oczywiście trochę nauki programowania.

Santa Tracker: Reindeer Worries

Gry w większości są bardzo proste i świetnie nadają się dla najmłodszych użytkowników tabletów i smartfonów, wielu z nich nie można jednak odmówić walorów edukacyjnych. Dzieci mają możliwość poćwiczyć pamięć, zręczność i zwiedzić kawałek świata. Wszystko zostało przygotowane w przyjemnej dla oka szacie graficznej i w większości przetłumaczone na język polski.

Trasa Świętego Mikołaja w Google w postaci aplikacji działa na Androidzie. Dostępne jest także rozszerzenie dla Chrome'a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)