Aplikacja dnia: TV Show Favs

Aplikacja dnia: TV Show Favs

Aplikacja dnia: TV Show Favs
04.12.2017 10:43

Aplikacją dnia na początek tygodnia jest TV Show Favs – świetne narzędzie dla miłośników angielskojęzycznych seriali, pozwalające poznawać nowe, wysoko oceniane produkcje oraz śledzić postęp w zaliczaniu kolejnych odcinków. Aplikację polecamy zarówno osobom śledzącym premiery kolejnych odcinków Punishera, jak i chcącym odświeżyć sobie Przystanek Alaska.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja wymaga założenia konta, na którym będą przechowywane wszystkie wprowadzone przez nas informacje. Po zalogowaniu na inne urządzenie zostaną zsynchronizowane i będą dostępne w wielu miejscach. Dzięki temu mamy pewność, że lista odcinków do obejrzenia nie zaginie.

Po uruchomieniu aplikacja przywita nas listą popularnych wśród jej użytkowników seriali i animacji w odcinkach, także podzielonych na fabularne i komedie. W sumie baza obejmuje ponad 25 tysięcy produkcji, przede wszystkim anglojęzycznych. Możemy od razu przyjrzeć się ocenom, a w szczegółowych informacjach sprawdzić liczbę wyemitowanych już odcinków z podziałem na sezony i krótkim podsumowaniem, obsadę (z odnośnikami do IMDB), terminy emisji kolejnych odcinków, a także dodać własne etykiety.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja ma także wyszukiwarkę, pozwalającą dotrzeć do mniej popularnych i starszych produkcji. Jeśli na liście ulubionych seriali mamy już jakieś pozycje, na górze ekranu głównego zobaczymy informacje o nadchodzących odcinkach, wraz z datą emisji.

Budujemy listę odcinków do obejrzenia

Głównym zadaniem TV Show Favs jest pomoc w pilnowaniu, które odcinki ulubionych seriali mamy już za sobą i kiedy zostaną wyemitowane lub udostępnione kolejne. Seriale, które chcemy oglądać, należy oznaczać gwiazdką – wtedy zostaną dodane do listy ulubionych.

Obraz

Na tej podstawie zostanie zbudowana lista ToDo – odcinków do obejrzenia. Na liście, obok tytułu serialu, będzie zawsze widoczny najstarszy nieobejrzany odcinek. Żółty pasek przedstawia postęp w oglądaniu już wydanych odcinków. Dotykając „ptaszka” można oznaczyć odcinek jako obejrzany.

Obraz

Warto też zaglądać do kalendarza, gdzie widoczne są terminy premier wszystkich odcinków z listy ToDo.

Obraz

Wraz z aplikacją zainstalowany zostanie widżet na ekran domowy. Można na nim umieścić listę ToDo albo oglądać kalendarz najbliższych premier z listy obserwowanych seriali. Jego zaletą jest możliwość dostosowania kolorów praktycznie każdego elementu wizualnego.

Obraz

TV Show Favs jest dostępna dla Androida za darmo. Można jednak kupić wersję Premium, która odblokowuje takie możliwości, jak synchronizacja dat premier odcinków z kalendarzem, synchronizacja z Trakt.tv, dodatkowe skórki i połączenie z serwisami społecznościowymi.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)