Aplikacja Strefa Canal+ do likwidacji. Padła data

Aplikacja Strefa Canal+ do likwidacji. Padła data

Canal+
Canal+
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
25.04.2023 17:14

Strefa Canal+ zostanie zamknięta. Aplikacja, która została uruchomiona rok temu, dość szybko skończy swój internetowy żywot. Wiemy jednak, że abonenci nie zostaną pozbawieni możliwości, z których obecnie korzystają w Strefie.

Canal+ likwiduje jedną ze swoich aplikacji. Jak donoszą wirtualnemedia.pl, Strefa Canal+ zostanie niebawem wyłączona. Aplikacja, która została uruchomiona wiosną 2022 r., służyła abonentom jako swoiste biuro obsługi klienta. Za jej pośrednictwem można sprawdzać dane na temat rachunków, zmienić ofertę, z której korzystamy (np. dokupując kolejny pakiet), sprawdzać godziny otwarcia salonów, zamówić filmy w ramach VOD czy zapoznać się z nową ofertą dostawcy.

Zgodnie z informacjami, które widnieją m.in. na stronach Canal+, Strefa Canal+ zostanie wyłączona 22 maja 2023 r. Nie oznacza to jednak, że klienci platformy stracą dostęp do funkcji, które obecnie jeszcze oferuje wspomniana aplikacja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy warto kupić słuchawki Technics EAH-A800?

Canal+ podjęło decyzję, by aplikację zastąpić dedykowanym serwisem internetowym. Od teraz do Strefy Canal+ będzie można logować się za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. Z jej poziomu możliwe będzie zarządzanie ofertą programową czy sprawdzanie historii rachunków.

- 22 maja planujemy wyłączyć aplikację mobilną Strefa Canal+, co jest związane z koncentracją na rozwoju Strefy Canal+ w formie serwisu internetowego. Serwis internetowy jest dostępny na dowolnym urządzeniu (laptop, tablet, smartfon) i już teraz posiada wszystkie funkcje aplikacji mobilnej i wiele więcej przydatnych opcji - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+ Polska.

Warto podkreślić, że nic nie zmienia się w kontekście działania serwisu streamingowego Canal+ online, który jest niezależną aplikacją. Wyłączenie Strefy Canal+ w żaden sposób nie wpłynie na sposób korzystania z serwisu.

Karol Kołtowski, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)