Aplikacja Strefa Canal+ do likwidacji. Padła data

Aplikacja Strefa Canal+ do likwidacji. Padła data

Canal+
Canal+
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
25.04.2023 17:14

Strefa Canal+ zostanie zamknięta. Aplikacja, która została uruchomiona rok temu, dość szybko skończy swój internetowy żywot. Wiemy jednak, że abonenci nie zostaną pozbawieni możliwości, z których obecnie korzystają w Strefie.

Canal+ likwiduje jedną ze swoich aplikacji. Jak donoszą wirtualnemedia.pl, Strefa Canal+ zostanie niebawem wyłączona. Aplikacja, która została uruchomiona wiosną 2022 r., służyła abonentom jako swoiste biuro obsługi klienta. Za jej pośrednictwem można sprawdzać dane na temat rachunków, zmienić ofertę, z której korzystamy (np. dokupując kolejny pakiet), sprawdzać godziny otwarcia salonów, zamówić filmy w ramach VOD czy zapoznać się z nową ofertą dostawcy.

Zgodnie z informacjami, które widnieją m.in. na stronach Canal+, Strefa Canal+ zostanie wyłączona 22 maja 2023 r. Nie oznacza to jednak, że klienci platformy stracą dostęp do funkcji, które obecnie jeszcze oferuje wspomniana aplikacja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Canal+ podjęło decyzję, by aplikację zastąpić dedykowanym serwisem internetowym. Od teraz do Strefy Canal+ będzie można logować się za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. Z jej poziomu możliwe będzie zarządzanie ofertą programową czy sprawdzanie historii rachunków.

- 22 maja planujemy wyłączyć aplikację mobilną Strefa Canal+, co jest związane z koncentracją na rozwoju Strefy Canal+ w formie serwisu internetowego. Serwis internetowy jest dostępny na dowolnym urządzeniu (laptop, tablet, smartfon) i już teraz posiada wszystkie funkcje aplikacji mobilnej i wiele więcej przydatnych opcji - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+ Polska.

Warto podkreślić, że nic nie zmienia się w kontekście działania serwisu streamingowego Canal+ online, który jest niezależną aplikacją. Wyłączenie Strefy Canal+ w żaden sposób nie wpłynie na sposób korzystania z serwisu.

Karol Kołtowski, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)