Apple aktualizuje Mac OS X do wersji 10.6.4

Wojciech Cybulski

16.06.2010 09:39, aktual.: 16.06.2010 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na stronach wsparcia technicznego Apple pojawił się najnowszy zestaw poprawek aktualizujący system operacyjny Mac OS X do wersji 10.6.4.

Aktualizacja obejmuje szereg poprawek związanych ze stabilnością i działaniem systemu. Programistom udało się usunąć błąd dotyczący kopiowania i kasowania plików za pośrednictwem protokołu SMB, poprawiono także uruchamianie aplikacji Adobe Photoshop i Illustrator CS3. Ponadto rozwiązano problemy z programem DVD Player, animacją 3D, opcją pełnego ekranu w iPhoto oraz Nadzorem Rodzicielskim działającym w trybie administratora. Poprawie uległa także niezawodność połączeń VPN i udało się wyeliminować problemy związane z zawieszaniem się klawiatury lub gładzika. Aktualizacja dodaje także do systemu wydaną tydzień temu przeglądarkę Safari 5.0 i poprawia wiele aspektów związanych z bezpieczeństwem Mac OS X. Szczegółowy spis poprawek i zmian, które wprowadza do systemu aktualizacja 10.6.4 dostępny jest na stronach wsparcia technicznego.

Aktualizacja jest dostępna do pobrania z poziomu systemu operacyjnego (Apple -> Uaktualnienia). Jej rozmiar zależy od ilości składników, które trzeba zaktualizować. Apple udostępnił także pakiet instalacyjny zawierający wszystkie poprawki i aktualizacje - zajmuje on ponad 800 MB, można go pobrać na stronach wsparcia.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)