Apple aktualizuje Mac OS X do wersji 10.6.4

Apple aktualizuje Mac OS X do wersji 10.6.416.06.2010 09:39
Wojciech Cybulski

Na stronach wsparcia technicznego Apple pojawił się najnowszy zestaw poprawek aktualizujący system operacyjny Mac OS X do wersji 10.6.4.

Aktualizacja obejmuje szereg poprawek związanych ze stabilnością i działaniem systemu. Programistom udało się usunąć błąd dotyczący kopiowania i kasowania plików za pośrednictwem protokołu SMB, poprawiono także uruchamianie aplikacji Adobe Photoshop i Illustrator CS3. Ponadto rozwiązano problemy z programem DVD Player, animacją 3D, opcją pełnego ekranu w iPhoto oraz Nadzorem Rodzicielskim działającym w trybie administratora. Poprawie uległa także niezawodność połączeń VPN i udało się wyeliminować problemy związane z zawieszaniem się klawiatury lub gładzika. Aktualizacja dodaje także do systemu wydaną tydzień temu przeglądarkę Safari 5.0 i poprawia wiele aspektów związanych z bezpieczeństwem Mac OS X. Szczegółowy spis poprawek i zmian, które wprowadza do systemu aktualizacja 10.6.4 dostępny jest na stronach wsparcia technicznego.

Aktualizacja jest dostępna do pobrania z poziomu systemu operacyjnego (Apple -> Uaktualnienia). Jej rozmiar zależy od ilości składników, które trzeba zaktualizować. Apple udostępnił także pakiet instalacyjny zawierający wszystkie poprawki i aktualizacje - zajmuje on ponad 800 MB, można go pobrać na stronach wsparcia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)