Apple TV w końcu dla Google TV – już dostępne na Chromecast 4

Apple TV w końcu dla Google TV – już dostępne na Chromecast 4

Apple TV w końcu dla Google TV – już dostępne na Chromecast 4
Karolina Kowasz
19.02.2021 13:11

Aplikacja Apple TV, a także Apple TV +, jest już globalnie dostępna na nowych Chromecastach z Google TV.

Na blogu Google możemy się dowiedzieć, że aplikacja Apple TV niedługo będzie również dostępna w telewizorach Google od Sony i TCL. W najbliższych miesiącach planowane jest udostępnienie jej na więcej urządzeń z systemem Android TV.

Google TV pozwala użytkownikom posiadającym subskrypcję Apple TV + na oglądanie wielu nagradzanych, oryginalnych programów, filmów i produkcji dokumentalnych. Spośród polecanych twórczości Apple Originals, użytkowników mogą zainteresować serial “Ted Lasso”, który był niedawno nominowany do dwóch Złotych Globów, drugi sezonem “For All Mankind”, „The Morning Show” czy „Servant”, a także filmy takimi jak „Greyhound” ”I„ Palmer ”.

Aplikacja Apple TV zapewnia również dostęp do biblioteki filmów i programów telewizyjnych zakupionych od Apple, a także spersonalizowanych i wyselekcjonowanych rekomendacji oraz kanałów Apple TV. Dzięki chmurze z opcją rodzinną, z usługi może korzystać nawet sześciu członków rodziny.

Żeby uzyskać dostęp do aplikacji Apple TV, wystarczy przejść do zakładki Aplikacje. Znalazła się ona także na liście sugerowanych aplikacji dla użytkownika.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)