WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweAppNetworkCounter
AppNetworkCounter ikona

AppNetworkCounter1.30

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AppNetworkCounter to malutkie, ale użyteczne narzędzie przeznaczone do rejestrowania ilości danych przesyłanych przez różne aplikacje w systemie Windows. Wspiera ono transfer w sieci globalnej i lokalnej, obsługując przy tym protokoły sieciowe TCP/UDP.

Program okazać się może przydatny użytkownikom mobilnego dostępu do Internetu o ograniczonym transferze. Umożliwia on monitorowanie aplikacji w systemie Windows, które m.in. bez naszej wiedzy wykorzystują połączenie internetowe. Dzięki niemu uzyskamy informacje, jakie oprogramowanie powinniśmy zamknąć, aby oszczędzić transfer lub zwiększyć szybkość transferu w innym programie.

AppNetworkCounter jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy, że uruchomimy narzędzie, a to będzie rejestrować dla nas informacje o wykorzystaniu połączenia internetowego. Program dostarcza informacje o ilości oraz szybkości wysłanych/pobranych danych i pakietów przez poszczególne aplikacje, odpowiadających im procesach i lokalizacji plików, a także dokładnej ich nazwie i wersji.

Narzędzie udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), które nie wymaga instalacji i gotowe jest do użycia tuż po pobraniu.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań1 097
Data aktualizacji6 lis 2019
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AppNetworkCounter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)