bDXJuOoR

ARBus1.1

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ARBus to aplikacja dla mieszkańców Gdańska, pozwalająca sprawdzić aktualny rozkład jazdy autobusów i tramwajów na przystanku. Aplikacja korzysta z geolokalizacji i może podać dane z najbliższego przystanku.

bDXJuOoT

Informacje o odjazdach z każdego przystanku są pobierane z serwisu ZTM, gdzie są aktualizowane co 10 sekund na podstawie wskazań GPS pojazdów. Najbliższe odjazdy można zobaczyć w tabeli dotyczącej każdego z przystanków. Jest też dostępna wyszukiwarka, pozwalająca znaleźć dowolny przystanek i odczytać jego rozkład. Przystanki można dodawać do ulubionych. Nie ma niestety możliwości sprawdzenia rozkładu w szerszym kontekście, na przykład listy przystanków na trasie lub znajdowania połączeń.

Ciekawostką jest możliwość zobaczenia wirtualnych tablic elektronicznych w rzeczywistości rozszerzonej – wystarczy skierować aparat smartfonu na słupek przystanku. Na obraz z kamery zostanie nałożona trójwymiarowa tablica z danymi pobranymi na żywo.

Z uwagi na fakt, że aplikacja ARbus bazuje na otwartym serwisie ZTM, mogą wystąpić niezależne od nas problemy z pobieraniem danych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentActum Lab
Liczba pobrań51
Data aktualizacji28 mar 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXJuOpy
bDXJuOpP