WindowsArchiwumProgramy archiwalneArctic Combat

Arctic Combat

zabezpiecz pobieranie

Arctic Combat to sieciowy, militarny FPS przenoszący nas do niedalekiej przyszłości i oparty fabułą o fikcyjny konflikt pomiędzy dwoma potężnymi frakcjami, Allied Forces (AF) pod przewodnictwem Stanów Zjednoczonych oraz Red Star Alliance (RSA) kierowaną przez Rosję. Obie strony rywalizują o przejęcie władzy nad drogocennymi złożami usytuowanymi na terenach Arktyki.

Tytuł ten, zresztą jak większość gier tego gatunku, przesycony jest aspektami taktycznymi. Oprócz zręczności, dobrej orientacji w terenie i celnego oka, nie bez znaczenia okaże się umiejętność przewidywania i podejmowania szybkich, trafnych decyzji. Bardzo ważną cechą, którą również będziemy musieli wykazać się na polu walki, to fachowa i umiejętna współpraca w ramach jednego zespołu.

Arctic Combat cechuje się dużym potencjałem i możliwościami zarządzania postacią. Oprócz rozbudowanych opcji kreowania samego profilu gracza oddano nam do dyspozycji szereg opcji, dzięki którym możemy wpływać na najdrobniejsze elementy bogatego wyposażenia i uzbrojenia. Gra posiada również specjalny sklep, w którym możemy unowocześniać nasz ekwipunek i uzbrojenie.

Zaawansowana sceneria, dynamiczna akcja urozmaicona bogatymi krajobrazami i świetnie dopracowanymi mapami, różnorodność broni oraz brak monotonii z pewnością nie pozwolą nikomu nudzić się przy tej pozycji.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry należy pobrać program Steam(http://www.dobreprogramy.pl/Steam,Program,Windows,18206.html) - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy w dowolnym momencie chociażby zaprosić do rozgrywki.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Twoja ocena
ProducentWebzen Inc.
Liczba pobrań990
Data aktualizacji8 mar 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)