WindowsGryAkcja i strzelankiArma III

Arma III

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Arma III to trzecia odsłona cyklu gier z gatunku FPS stworzonych przez Bohemia Interactive Studio. Cała akcja gry osadzona jest w niedalekiej przyszłości (około 2035 roku) i wrzuca gracza w wir brutalnej walki zbrojeń. Zdesperowane siły NATO starają się odkryć militarny sekret skrywany na niewielkich wyspach Morza Śródziemnego.

Rozgrywka

W trybie jednoosobowej kampanii gracz pozna losy żołnierza, kaprala Bena Kerry’ego. W czasie trwania trzech epizodów, trzeba będzie przeżyć w wojennej rzeczywistości i przede wszystkim doprowadzić misję do końca.

Arma III zawiera ponad dwadzieścia różnych maszyn, wśród których znajdują się zarówno pojazdy lądowe, jak i podwodne oraz powietrzne. Do dyspozycji gracza jest również około czterdzieści rodzajów broni, które będzie mógł wykorzystać na placu boju. Dodatkowo twórcy pozwolili na dostosowanie wyglądu umundurowania żołnierzy.

Twórcy postawili w grze na swobodę – dostępnych do eksploracji jest aż 290 km², bogatego w szczegóły terenu. Gracz będzie mógł przemierzać rozległe miasta, pola i wzgórza, jechać czołgiem po zakurzonych równinnych drogach czy latać samolotem nad gęstym lasem lub skalistymi górami.

Arma III daje również możliwość zabawy w trybie multiplayer w ogromnym sandboxowym świecie. Gracze mogą stworzyć drużynę i razem przejść scenariusze specjalnie przygotowane dla trybu wieloosobowego. Nie brakuje też nieoficjalnych scenariuszy stworzonych przez społeczność.

Twórcy pozostawili pole do kreatywności stwarzając intuicyjny edytor scenariuszy i dając wolną rękę uzdolnionym twórcom modów. Dzięki temu, gracz może rozszerzyć zawartość gry o nowe treści, takie jak choćby nowe bronie, pojazdy czy fabuła dla trybu jednoosobowego.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: Dwurdzeniowy Intel 2,4 GHz lub dwurdzeniowy AMD Athlon 2,5 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce 9800GT / AMD Radeon HD 5670 / Intel HD Graphics 4000
  • Twardy dysk: 32 GB
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań352
Data aktualizacji1 paź 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)