WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychArtisteer
Artisteer ikona

Artisteer4.3.0.60745

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Artisteer to rozbudowany program przeznaczony do automatycznego tworzenia profesjonalnych stron internetowych.

Aplikacja oferuje unikatowe narzędzia wspomagające tworzenie zaawansowanych blogów i witryn internetowych. Poza tym została wyposażona w interaktywny tryb projektowania, bibliotekę zawierającą gotowe tematy, kolory i grafiki, a także w rozbudowany edytor przypominający wyglądem pakiet biurowy Microsoft Office.

Korzystając z oprogramowania, możemy tworzyć nie tylko gotowe strony internetowe, ale także modyfikować szablony, grafikę i inne elementy wchodzące w skład witryny internetowej. Następnie bez problemów można publikować i edytować utworzoną stronę bezpośrednio z poziomu programu. Warto dodać, że projektując stronę przy użyciu tej aplikacji, nie musimy znać XHTML, JS czy arkuszy CSS.

Podczas projektowania witryny aplikacja pozwala w pełni dostosowywać szablony pod względem układu i samego wyglądu. W jego zasobach znajdziemy też gotowe i profesjonalne szablony oraz inne elementy niezbędne przy tworzeniu blogu lub witryny. Oprócz tego utworzoną wcześniej szatę graficzną dla strony możemy wyeksportować do innego systemu CMS – WordPress, Blogger, Joomal czy ASP.NET.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji próbnej i dodaje znaki wodne do eksportowanych szablonów.
  • Artisteer dostępny jest w wersji standardowej i domowej. Różnią się one między innymi ilością gotowych schematów i kolorów, a także ilością tekstur, gradientów i efektów w wbudowanej bibliotece.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.810 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań16 161
Data aktualizacji5 wrz 2014
Rozmiar pliku120.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Artisteer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)