MacOSAkcesoriaRozszerzenia pulpituArtpip
Artpip ikona

Artpip2.7.1

Artpip to darmowy program dostarczający i automatycznie zmieniający tapetę. Na tle konkurencji wyróżnia go biblioteka zdjęć, zawiera ona działa takich artystów jak chociażby: Monet, Renoir, Whistler, Van Gogh, Gruner, Pissarro, Cezanne i wielu innych.

Po zainstalowaniu Artpip pozostaje nam tylko uruchomić program i już możemy zapomnieć o ręcznym ustawieniu tapety. Program sam zadba o dostarczanie nowych tapet i ich automatyczną zmianę. Jeśli domyślne ustawienia nie przypadną nam do gustu, to możemy dostosować aplikację do własnych wymagań. Możemy zdecydować o typie obrazów (olejne, akwarela czy szkic), a także ustawić częstotliwość aktualizacji ustawionego tła – od 5 minut do 24 godzin czy nawet lata z jakich działa mają pochodzić.

Wybrane obrazy możemy zaznaczyć jako ulubione, co pozwoli na późniejszy szybki do nich dostęp. Co ciekawe, mimo iż program jest darmowy, pojawiły się w nim reklamy. Nie są to dowolne reklamy pobrane z sieci i nie mające nic wspólnego z programem. Możecie się spotkać z reklamą informującą o możliwości zamówienia danego dzieła jako wydruku wysokiej jakości lub nawet jako reprodukcji na płótnie. Nie jest to jednak typowa reklama, przeszkadzająca w działaniu programu i wyraźnie informująca o swojej obecności. W pewnym sensie można ją zaliczyć do dodatkowej funkcji programu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentArtpip
Liczba pobrań94
Data aktualizacji26 paź 2018
Rozmiar pliku49.33 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Artpip ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)