WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituArtpip

Artpip2.7.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Artpip to darmowy program dostarczający i automatycznie zmieniający tapetę. Na tle konkurencji wyróżnia go biblioteka zdjęć, zawiera ona działa takich artystów jak chociażby: Monet, Renoir, Whistler, Van Gogh, Gruner, Pissarro, Cezanne i wielu innych.

Po zainstalowaniu Artpip pozostaje nam tylko uruchomić program i już możemy zapomnieć o ręcznym ustawieniu tapety. Program sam zadba o dostarczanie nowych tapet i ich automatyczną zmianę. Jeśli domyślne ustawienia nie przypadną nam do gustu, to możemy dostosować aplikację do własnych wymagań. Możemy zdecydować o typie obrazów (olejne, akwarela czy szkic), a także ustawić częstotliwość aktualizacji ustawionego tła – od 5 minut do 24 godzin czy nawet lata z jakich działa mają pochodzić.

Wybrane obrazy możemy zaznaczyć jako ulubione, co pozwoli na późniejszy szybki do nich dostęp. Co ciekawe, mimo iż program jest darmowy, pojawiły się w nim reklamy. Nie są to dowolne reklamy pobrane z sieci i nie mające nic wspólnego z programem. Możecie się spotkać z reklamą informującą o możliwości zamówienia danego dzieła jako wydruku wysokiej jakości lub nawet jako reprodukcji na płótnie. Nie jest to jednak typowa reklama, przeszkadzająca w działaniu programu i wyraźnie informująca o swojej obecności. W pewnym sensie można ją zaliczyć do dodatkowej funkcji programu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentArtpip
Liczba pobrań1 068
Data aktualizacji26 paź 2018
Rozmiar pliku58.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)