ArtRage Studio 3

ArtRage Studio 3

Kuba Pawlak
16.12.2009 12:44

Firma Ambient Design udostępniła do pobrania kolejną wersję profesjonalnego narzędzia ArtRage Pro 3 umożlwiającego malowanie obrazów za pośrednictwem komputera na platformie Mac i Windows.

Program udostępnia cyfrowe odpowiedniki takich narzędzi jak np. pędzel, kreda, węgiel, ołówek czy pisak, cechujące się bardzo wysokim stopniem realizmu. W zależności od szybkości ruchu np. pędzlem, wybrana barwa nakładana jest z różną intensywnością. Możliwe jest również realistyczne mieszanie barw. Dzięki temu malując np. "farbą olejną" obraz tworzy się podobnie jak ma to miejsce w rzeczywistości. Dodatkowo płótno można dowolnie obracać, powiększać, a także przesuwać do preferowanego kąta widzenia. Program wspiera obsługę kilku monitorów jednocześnie i może być obsługiwany również przy pomocy tabletu.

ArtRage Studio Pro 3 wyposażony został w klika nowych narzędzi niezywkle przydatnych podczas tworzenia wirtualnych obrazów. Wśród nich pędzel symulujący malowanie akwarelami, narzędzie do wstawiania tekstów w czasie rzeczywistym na warstwach czy opcję zapamiętywania i przywracania ustawień poszczególnych pędzli. Poza dodaniem nowych opcji autorzy zadbali również o udoskonalenie istniejących narzędzi.

ArtRage Pro 3.0.4 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Programy do malowania w wersjach dla systemu Windows oraz MacOS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)