WindowsGrafikaPrzeglądarki graficzneArtSage

ArtSage3.00.0001

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ArtSage jest niewielką przeglądarką graficzną, która wyposażona została w zestaw prostych narzędzi edycyjnych i funkcję wyświetlania pokazu slajdów.

Program zaprojektowany został w taki sposób, aby jak największa powierzchnia okna przeznaczona została na wyświetlanie obrazu. W aplikacji usunięte zostały wszelakie paski narzędziowe itp., a wszystkie opcje dostępne są z poziomu menu kontekstowego, wywoływanego poprzez kliknięcie prawym przyciskiem dla dowolnej grafiki lub za pośrednictwem skrótów klawiszowych. ArtSage obsługuje pliki w formacie BMP, EMF, GIF, ICO, JPG, PNG i TIF, oferując przy tym dwa tryby wyświetlania - pojedynczych obrazów oraz ich miniatur.

Jedną z najważniejszych zalet ArtSage poza olbrzymią prostotą są duże możliwości personalizacji sposobu wyświetlania. Z pomocą programu łatwo stworzymy kolaż ze zdjęć lub wyświetlimy pokaz slajdów, zawierający szereg prostych, ale ciekawie prezentujących się przejść. Dodatkowym atutem aplikacji jest funkcja pozwalająca w określonym czasie zmieniać tapety na naszym pulpicie.

Dodatkowo program oferuje funkcje skalowania zdjęć, obracania ich o zadany kąt, powiększania itp. Możliwe jest także tworzenie list ulubionych grafik, na których użytkownik umieścić może wybrane obrazy. ArtSage nie wymaga instalacji i dostępny jest dla systemów 32- i 64-bitowych. Po rozpakowaniu archiwum z programem należy skopiować go do folderu z grafiką, a następnie uruchomić.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.19 ocen
Twoja ocena
ProducentRick Xavier
Liczba pobrań10 582
Data aktualizacji15 lip 2018
Rozmiar pliku0.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)