Ashampoo Burning Studio 18 ma coś nowego dla kierowców – a my mamy licencje dla Was

Ashampoo Burning Studio 18 ma coś nowego dla kierowców – a my mamy licencje dla Was

Ashampoo Burning Studio 18 ma coś nowego dla kierowców – a my mamy licencje dla Was
29.11.2016 12:53, aktualizacja: 05.12.2016 11:06

Aktualizacja Oto Czytelnicy, którzy otrzymują licencje na Ashampoo Burning Studio 18: But_w_trawie, Canaris1978, codeboy, dawidsab, edelmann, gregor23, Jax-MK, KamWi, M@@jkel, maxel, Meszuge, mstjk.eu, Narv, nielotodlot, paszczak80, PiotrN72, proktor37, przeeemek, Rav-X, Rivnin, skypan, SUPERNICK, vera109, video, wifista Dziękujemy za udział, zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach!

Dziwnie jest pisać o narzędziu do wypalania płyt optycznych wczasach, gdy napędy CD/DVD w nowszych komputerach są coraz rzadziejspotykane, a coraz więcej oprogramowania jest sprzedawanegowyłącznie przez Internet. A jednak Ashampoo nie ustaje w rozwojuswojego pakietu Burning Studio – by uzasadnić sens tworzenianowych wersji, przekształca go w coś znacznie więcej, niż tylkonarzędzie do wypalania płyt optycznych. Wydana właśnie wersja 18zainteresuje przede wszystkim… kierowców.

Po uruchomieniu Ashampoo Burning Studio 18 zwrócimy uwagę przedewszystkim na mocno odświeżony interfejs użytkownika. Eleganckaskórka (szczególnie dobrze prezentująca się w ciemnej wersji),lepiej przemyślany layout i „samotłumaczące” się ikonki –program praktycznie nie potrzebuje żadnego podręcznika użytkowania.Nawet gdyby jednak Burning Studio 18 nie było ładne, to i tak wartobyłoby nim się zainteresować ze względu na oferowane możliwości.

Obraz

Najciekawszą z nich jest wyjście naprzeciw potrzebom kierowców,którzy znieść nie mogą tego, co oferują współczesne stacjeradiowe. Przygotowanie własnego zestawu muzyki do auta z tego, comamy na dysku wcale nie jest łatwe – proste skopiowanie plików napendrive czy kartę SD kończy się sporym pomieszaniem, wieleutworów nie będzie można odtworzyć ze względu na ograniczeniaodbiorników, możemy też zapomnieć o zachowaniu kolejnościnarzuconych przez playlisty. Z nowym Burning Studio sytuacja robi sięznacznie łatwiejsza: dzięki funkcji Twórz nośnik audio dlasamochodowego HiFi możemy wybrać z listy 136 urządzeń naszeradio, a program dostosuje kolekcję muzyki do jego wymagań imożliwości.

Pozostałe warte uwagi ulepszenia „osiemnastki” to wsparciedla formatów wideo MPEG-4, H.264 oraz dźwięku AAC i sporabiblioteka nowych efektów i przejść w module odpowiedzialnym zaprzygotowywanie nagrań wideo, możliwość wygodnego sortowaniapokazów slajdów i nagrywania komentarzy do nich na żywo, orazszybsze transkodowanie wideo dzięki wykorzystaniu sprzętowejakceleracji. Program doczekał się też obsługi playlist z WindowsMedia Playera oraz iTunes, ulepszonego mechanizmu kopii zapasowychdla urządzeń mobilnych i wygodnego dzielenia większych plików nawiele nośników optycznych.

Obraz

Ashampoo Burning Studio 18 jest sprzedawane za 199,99 zł (nowalicencja) lub 59,98 zł (aktualizacja dla posiadaczy licencji napoprzednią wersji programu). Wersję trial na Windowsa 7, 8 i 10,działającą przez 10 dni, możecie pobrać z naszej bazyoprogramowania, tam też znajdziecie link do zakupienia programu.To jednak nie wszystko…

… ponieważ czeka na Was 25 licencji!

Każdy zalogowany Czytelnik naszego portalu, który w komentarzupod tym newsem przedstawi swoją opinię na temat Ashampoo BurningStudio 18, napisze co mu się podoba, a co nie, co chciałby zobaczyćw następnej wersji, ma szansę zdobyć pełną licencję na program.

Jak zwykle w takich sytuacjach przypominamy, że argument oniemożności sprawdzenia oprogramowania (bo płatne) jest nietrafny.Wersja trial nie ma żadnych ograniczeń funkcjonalnych.

Na Wasze komentarze czekamy do godziny 23:59 30 listopada 2016roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (161)