WindowsNarzędziaInne narzędziaAshampoo MyAutoplay Menu

Ashampoo MyAutoplay Menu1.0.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo MyAutoplay Menu to narzędzie do tworzenia samo uruchamiających się menu dla różnego rodzaju płyt, które specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy zostało udostępnione przez producenta całkowicie bezpłatnie.

Z pomocą programu bardzo łatwo przygotujemy menu dla płyt CD/DVD, zawierających różnego typu dane - programy, filmy, muzykę itp. Jego dużą zaletą są spore możliwości konfiguracji tworzonych projektów. Do dyspozycji użytkownika oddano bogaty zestaw gotowych szablonów menu, przycisków i wielu innych przydatnych elementów. Oczywiście możliwe jest także wykorzystywanie samodzielnie przygotowanych grafik itp.

Praca z narzędziem odbywa się za pośrednictwem wbudowanego kreatora, który ucieszy z pewnością początkujących użytkowników, chcących np. przygotować efektowną prezentację zdjęć i filmików z wakacji. Na poszczególnych etapach jego działania mamy możliwość wyboru formatu menu (niezależne lub bazujące na przeglądarce internetowej), ustawienia podkładu dźwiękowego i ikony wyświetlanej po włożeniu płyty do nośnika, dodania do projektu plików, a także deklaracji wyglądu okna powitalnego. Na dalszym etapie projektowania menu wybieramy jego wygląd, układ przycisków, dodajemy tekst i dowolne kształty. Każdy z dodanych do menu przycisków może odpowiadać za inną akcję, np. wykonanie pliku, otworzenie folderu, zmianę aktywnej strony, wyświetlenie strony internetowej, wysłanie wiadomości mailowej itp.

Gotowy projekt może zostać zapisany na dysku lub nagrany bezpośrednio na płytę. Ashampoo MyAutoplay Menu daje także możliwość zachowania go na wymiennym napędzie - m.in. pendrive'ie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.56 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań4 943
Data aktualizacji7 paź 2011
Rozmiar pliku29.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)