Ashampoo Photo Optimizer 6 dodaje 20 efektów i narzędzia do retuszu

Ashampoo Photo Optimizer 6 dodaje 20 efektów i narzędzia do retuszu

Ashampoo Photo Optimizer 6 dodaje 20 efektów i narzędzia do retuszu
11.08.2014 16:48

Ashampoo Photo Optimizer to program przeznaczony do szybkiego i łatwego poprawiania zdjęć. Znajdziemy tu narzędzia do automatycznego rozjaśniania niedoświetlonych obszarów, poprawiania balansu bieli, podstawowego retuszu czy odzyskiwania naturalnych barw.

Obraz

Ashampoo Photo Optimizer powstał dla osób, które szukają prostego narzędzia do obróbki i retuszu dużych kolekcji zdjęć bez wysiłku i bez specjalnej wiedzy o geometrii i przestrzeniach barw. Osoby kreatywne mogą poeksperymentować z różnymi efektami, podglądając zdjęcie przed i po, a w razie potrzeby jednym kliknięciem przywrócić oryginalne zdjęcie, leniwi zaś mogą przetworzyć całe serie zdjęć automatycznie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wersja 6 programu wprowadza 20 nowych efektów. Na tej liście znalazło się między innymi wybielanie zębów, które uzupełni usuwanie czerwonych oczu przy udoskonalaniu portretów. Do kolekcji narzędzi do retuszu dołączył pędzel do punktowego usuwania znamion (nadaje się do retuszu plam nie tylko na skórze) oraz narzędzie klonowania całych obszarów. Niczego już nie powinno brakować przy wygładzaniu skóry i usuwaniu niechcianych obiektów ze zdjęć.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Do palety efektów dołączyły także takie narzędzia, jak zniekształcenia geometryczne, nakładanie dodatkowej warstwy z niedoskonałościami, uwypuklenie, cień, segmentacja, szkic, dodawanie i usuwanie szumu i przesunięcie ku fioletowi. Liczne znane już funkcje zostały udoskonalone, możemy więc spodziewać się znacznie lepszego niż w poprzedniej wersji programu postarzania obrazów oraz udoskonalonych narzędzi prostowania i przycinania zdjęć. Dopracowana i znacznie przyspieszona została także automatyczna korekta. Wykorzystane mechanizmy przetwarzania zostały również zoptymalizowane i powinny lepiej wykorzystywać wielordzeniowe procesory.

Wersję próbną Ashampoo Photo Optimizer można pobrać z naszej bazy programów. Można z niej korzystać bez żadnych ograniczeń przez 10 dni. Pełna wersja kosztuje 15 dolarów, aktualizacja z wersji 5 zaś 6 dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)