Ashampoo Snap 2017 ikona

Ashampoo Snap 20171.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Ashampoo Snap 2017 to specjalna, darmowa wersja programu przeznaczonego do przechwytywania i edycji obrazu pulpitu przygotowana przez producenta specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy.

Narzędzie daje użytkownikowi możliwość rejestrowania obrazu wyświetlanego na ekranie monitora i zapisywania go nie tylko w formie pliku graficznego, ale również w postaci klipu wideo. Użytkownik może dowolnie definiować obszar, który ma zostać uwzględniony podczas pracy programu. Poza podstawowymi opcjami przechwytywania całego pulpitu, aktywnego okna lub dowolnej przestrzeni w kształcie prostokąta możliwe jest również rejestrowanie obrazu o nieregularnych kształtach (dowolnie definiowanych przez użytkownika), wybranego menu oraz zawartości okna wskazanej aplikacji lub przeglądarki internetowej podczas przewijania.

Ashampoo Snap jest również prostym edytorem graficznym, za pomocą którego możemy szybko opisać poszczególne elementy grafiki dodając do niej m. in. strzałki, symbole, teksty, dokumentacje w postaci przycisków z numerami, efekty podświetlenia wybranego obszaru itp. Narzędzie oferuje również kilka podstawowych funkcji edycji grafik w tym skalowania, wycinania, obracania, tworzenia efektów szarości, padania cienia, rysowania ołówkiem, lustra czy odwrócenia.

Aplikacja pozwala również na wykonywanie zrzutów czasowych, zapisywanych po upływie określonego czasu od ich zainicjowania. W programie Ashampoo Snap nie zabrakło również możliwości automatycznego dodawania znaków wodnych do tworzonych zrzutów oraz opcji przechwytywania obrazu kamery internetowej.

Uwaga!

  • Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.
  • Istnieje bardziej rozbudowana wersja programu(http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Snap,Program,Windows,50953.html), którą można zakupić korzystając z przycisku \Kup pełną wersję\ na górze strony lub bezpośrednio w programie.
Udostępnij
Kup pełną wersję
Ashampoo Snap 2017 1.0.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.127 ocen
Liczba pobrań58 830
Data aktualizacji18 kwi 2016
Rozmiar pliku52.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Ashampoo Snap 2017 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)