WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoAshampoo Video Converter
Ashampoo Video Converter ikona

Ashampoo Video Converter1.0.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Video Converter to wygodne narzędzie przeznaczone do konwersji wideo pomiędzy najpopularniejszymi formatami - w tym zgodnymi z większością smartfonów, tabletów czy konsol do gier.

Aplikacja charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i oferuje zestaw narzędzi, z pomocą których komfortowo przekonwertujemy nasze pliki wideo do formatów kompatybilnych z posiadanymi urządzeniami, a także poddamy je prostej edycji. Udostępnione w Ashampoo Video Converter funkcje pozwalają przetwarzać filmiki w wysokiej rozdzielczości, łatwo definiować wyjściową jakość oraz format materiałów, korekty podstawowych parametrów obrazu (jasność, kontrast, saturacja, gamma), wyostrzać obraz, łączyć wiele plików w jeden większy i wyodrębniać ścieżkę dźwiękową.

Ashampoo Video Converter wspiera technologie NVENC oraz QuickSync, pozwalające zwiększyć szybkość konwersji z wykorzystaniem sprzętowej akceleracji kart graficznych i procesorów. Narzędzie obsługuje formaty AVI, MKV, MPEG, WMV, MP4, MP3, AAC, OPUS, WAV, FLAC, OGG i WMA, wspierając również takie urządzenia jak iPad, iPhone, AppleTV, PlayStation i Xbox.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 558
Data aktualizacji18 lis 2018
Rozmiar pliku51.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo Video Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)