WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoAshampoo Video Optimizer Pro
Ashampoo Video Optimizer Pro ikona

Ashampoo Video Optimizer Pro1.0.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ashampoo Video Optimizer Pro to narzędzie przydatne podczas montażu wideo, oferujące możliwość korekty wszelakich niedoskonałości obrazu oraz podstawowej edycji materiałów zarejestrowanych smartfonem lub lustrzanką.

Program udostępnia funkcje pozwalające na stabilizację obrazu w materiałach rejestrowanych bez użycia statywu, wyostrzenie rozmytych ujęć, niwelowanie cyfrowego szumu i migotania, a także korektę kolorów i kontrastu. W ręce użytkownika trafiają narzędzia do usuwania zniekształceń powodowanych przez obiektyw, nakładania efektów slow-motion, time-lapse, tilt-shift i wielu innych, dodawania tekstów itp. W Ashampoo Video Optimizer Pro nie zabrakło także podstawowych opcji edycyjnych - obracania, podziału i łączenia kilku materiałów w jeden.

Ashampoo Video Optimizer Pro wspiera wszystkie najpopularniejsze kodeki, umożliwiając pracę z plikami wideo w jakościach HD, 2K, 2.7K oraz 4K.

Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań944
Data aktualizacji29 paź 2019
Rozmiar pliku91.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ashampoo Video Optimizer Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)